Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2024. Tanie bilety tylko do końca października
Wiodące branżowe Targi Sadownictwa i Warzywnictwa zapraszają pasjonatów i profesjonalistów do uczestnictwa w tegorocznej edycji. Bilety dostępne są już na stronie internetowej organizatora, a do końca października trwa akcja Early Birds.

TSW oficjalnie rozpoczęło sprzedaż biletów na największą imprezę sadowników i warzywników w Środkowo-Wschodniej Europie. To wydarzenie, które od lat gromadzi ekspertów branży ogrodniczej, zapewniając niepowtarzalną okazję poznania najnowszych osiągnięć i trendów.

Kolejna już 14 edycja TSW odbędzie się w w dniach 17-18 stycznia 2024, na terenie Targów Kielce.

Przygotowując 14. edycję targów, organizatorzy po raz pierwszy zdecydowali się ogłosić oficjalny start sprzedaży biletów, aby zapewnić entuzjastom szybszy i łatwiejszy dostęp do tego prestiżowego wydarzenia. Właśnie teraz jest najlepszy czas, żeby kupić bilety za jedyne 15 zł.

Wraz z biletem na TSW 2024 uczestnicy zyskują dostęp do bogatego programu merytorycznego wydarzenia obejmującego prezentacje produktów, warsztaty, panele dyskusyjne i możliwość nawiązania cennych relacji biznesowych. To doskonała okazja dla tych, którzy pragną być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, trendami rynkowymi i innowacjami. Tradycyjną częścią TSW będzie już kolejna XI Konferencja Truskawkowa oraz druga edycja Konferencji Jagodowej.

Konferencja Truskawkowa jest okazją do pozyskania najnowszej wiedzy o uprawie truskawek


Wśród nowości podczas 14. edycji TSW znajdą się m.in.:

  • Konferencje: Maszynowa, Szkółkarska, „Odnawialne źródła energii w ogrodnictwie”, „Przyszłość polskiego ogrodnictwa – strategia zamiast gaszenia pożarów”,
  • Specjalna strefa wystawiennicza związana z odnawialnymi źródłami energii w ogrodnictwie,
  • Nowa, szósta hala wystawiennicza,
  • Poletka pokazowe, które stanowić będą bezcenne uzupełnienie wydarzenia.

TSW to jedyne takie wydarzenie w branży ogrodniczej, które łączy w sobie m.in. fachową wiedzę, informacje na temat innowacji i możliwość biznesowej wymiany doświadczeń.

Kup bilet już dzisiaj i skorzystaj z promocyjnych cen do 31 października 2023 roku!

Nie przegap okazji, by być częścią największych targów ogrodniczych w Polsce!

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2024

Poprzedni artykułTargi expoSE & expoDirekt 2023 już za mniej niż półtora miesiąca!
Następny artykułCzy będą dopłaty do hektara malin?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj