SPOSÓB NA SUKCES W UPRAWIE TRUSKAWEK POD OSŁONAMI
Sukces w uprawie truskawek pod osłonami zależy w dużej mierze od jakości materiału nasadzeniowego. Jeśli mamy sadzonki porażone takimi patogenami jak Phytophthora cactorum, opłacalność uprawy stoi pod znakiem zapytania.

Z poniższego filmu można dowiedzieć się jak Paweł Kalicki – producent truskawek szklarniowych – uporał się m.in. ze zgnilizną korony truskawek za pomocą produktu Agro ECA. W filmie przedstawione są również interesujące wyniki zamgławiania truskawek.

W tym gospodarstwie już w ubiegłym roku, po posadzeniu roślin, przez fertygacją podawano Agro ECA. Po rozpoczęciu kwitnienia aby ułatwiać sobie aplikację i zoptymalizować skuteczność zwalczania choroby poprzez zamgławianie zaczęto stosować ekologiczny preparat o nazwie Agro ECA PROTECT. Produkt ten stosowano również w tym sezonie, regularnie wg. zaleceń otrzymanych z firmy Agro Smart Lab.

Jak zastosowana w tym gospodarstwie technologia zamgławiania truskawek produktem Agro ECA PROTECT wpłynęła na zdrowotność roślin oraz jakość i trwałość owoców można dowiedzieć się z filmu:

Więcej informacji na temat produktu Agro ECA i Agro ECA PROTECT można znaleźć tutaj

Mirosław Maziarka Agro Smart Lab

materiał marketingowyPoprzedni artykułJagodnik 5/2023 już w sprzedaży 
Następny artykułTrzy dekady działalności KUPS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj