Ruszyła Loteria dla Prenumeratorów Jagodnika!


Jak co roku zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji Loterii dla Prenumeratorów czasopisma Jagodnik. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 37 tys. zł! W trakcie trwania loterii co miesiąc będzie można zdobyć cenne nagrody, a główne wygrane rozlosujemy i wręczymy podczas zbliżających się targów TSW 2019.

Rusza kolejna edycja loterii dla prenumeratorów Jagodnika. Dla wszystkich, którzy odnowią prenumeratę Jagodnika na rok 2019 przygotowaliśmy wiele cennych nagród. Oprócz nagrody głównej czyli skutera Kymco Agility Carry 50 wraz z pakietem nawozów od firmy Timac Agro Polska, do wygrania pozostaje szereg nagród dodatkowych. Atrakcją są nagrody miesięczne, które losowane będą w październiku, listopadzie i grudniu. Wielki finał Loterii odbędzie się 9 stycznia podczas TSW 2019, którym niezmiennie towarzyszyć będzie Konferencja Truskawkowa, na którą już teraz Państwa serdecznie zapraszamy.

Szczegółowy program i regulamin Loterii dla prenumeratorów Jagodnika:

Regulamin loterii, Oświadczenie zwycięzcy loterii.

Jak wziąć udział w loterii?

1. Kup prenumeratę „Jagodnika” na rok lub dwa lata.
ZAMÓW PRENUMERATĘ ON-LINE
Zakup prenumeraty powinien zostać potwierdzony poprzez zaksięgowanie wpłaty.

2. Wypełnij kupon loteryjny dołączony do „Jagodnika” od numeru 7/2018 lub pobierz go TUTAJ.

3. Zarejestruj kupon przesyłając go na adres redakcji. Możesz również wypełnić i zarejestrować kupon na stronie: KLIKNIJ TUTAJ

4. Graj o atrakcyjne nagrody.

Nadesłane kupony biorą udział w losowaniu nagród miesiąca (październik, listopad i grudzień), a ostatecznie nagród głównych.

Wcześniej się opłaca

Nie warto zwlekać! Można już teraz zamówić prenumeratę Jagodnika i wziąć udział w losowaniach nagród miesiąca. Pierwsze losowanie już 15 października (najbliższy poniedziałek). Ponadto tylko do końca roku możliwe jest wykupienie prenumeraty w dotychczasowej cenie (100 zł/rok). Dodatkowe profity dla prenumeratorów to również kalendarz  Jagodnika i Poradnik Ochrony Roślin Jagodowych, który można będzie otrzymać wraz z pierwszym numerem w 2019 roku. Zatem zapraszamy.

Czytaj, zdobywaj wiedze i wygrywaj

 

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia w losowaniu nagród!Poprzedni artykułPlantacje borówki w pierwszych latach po posadzeniu. FILM
Następny artykułNowe antystresanty dla malin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj