Nowy termin „Jagodowych Trendów 2021”

Jagodowe Trendy to też liczne grono wystawców
Od 17 lat konferencja JAGODOWE TRENDY umożliwia jagodowym sadownikom nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z doradcami, naukowcami, handlowcami oraz producentami i dystrybutorami środków produkcji. Ponadto JAGODOWE TRENDY umożliwiają wymianę poglądów i zacieśnianie współpracy bezpośrednio pomiędzy samymi Sadownikami.

Ogólnie znana obecna sytuacja epidemiczna w kraju, zmiana przeznaczenia obiektów Targów Lublin na tymczasowy szpital, troska o bezpieczeństwo uczestników, a przede wszystkim zamiar utrzymania wysokiej jakości najważniejszego jagodowego wydarzenia w kraju przesądziły o naszej decyzji, o zmianie terminu XVII JAGODOWYCH TRENDÓW 2021.

Pierwotnie planowane wydarzenie na luty 2021 r. odbędzie się jesienią 2021 r. Dokładny termin zostanie podany po informacjach o stabilizowaniu się sytuacji w kraju i na świecie.

Liczymy na to, że jesienna odsłona JAGODOWYCH TRENDÓW umożliwi Sadownikom, Wystawcom oraz Wykładowcom zdecydowanie efektywniejsze i wartościowsze uczestnictwo w wydarzeniu niż przy istniejących obecnie możliwościach.

Do zobaczenia jesienią

OrganizatorzyPoprzedni artykułZima w Hiszpanii i jej wpływ na produkcję jagodowych
Następny artykułNowości w Timac Agro Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj