Nawożenie dolistne jest doskonałym sposobem na zapewnienie odżywianym roślinom składników pokarmowych w celu szybkiego uzupełnienia niedoborów oraz w sytuacjach stresowych, kiedy roślina nie jest w stanie pobrać składników pokarmowych z gleby. Fertgacja  zapewnia precyzyjne nawożenie dzięki mieszaniu z wodą używaną do nawadniania dobrze rozpuszczalnych nawozów. Zawartości poszczególnych składników, czas i szybkość aplikacji mogą być dopasowane do stanu plantacji oraz fazy rozwojowej roślin. ICL w swojej ofercie posiada szeroką paletę bardzo dobrze rozpuszczalnych nawozów przeznaczonych do fertygacji – Solinure oraz nawozów dolistnych  Agroleaf.

SOLINURE to grupa produktów przeznaczona do nawożenia upraw pod osłonami, wrażliwymi na nadmiar chlorków w podłożu. Nawozy dostarczają niezbędne makroelementy i schelatowane mikroskładniki, które są dobrze przyswajalne przez rośliny. Są wyprodukowane z czystych surowców, zapewniają skuteczne działanie i wysoką rozpuszczalność.

SOLINURE FX nie zawierają mikroelementów, co pozwala producentom przygotować własne plany nawożenia przez dodawanie składników. Nawozy obniżają i stabilizują odczyn podłoża, co korzystnie wpływa na pobieranie składników przez rośliny.

Agroleaf Power -to grupa wysoko skoncentrowanych nawozów dolistnych, bardzo dobrze rozpuszczalnych w wodzie, zostały opracowane przy użyciu technologii M-77 oraz DPI – dzięki czemu charakteryzują się wysoką przyswajalnością składników pokarmowych oraz wydłużonym czasem ich dostępności. Agroleaf Power zawierają wszystkie makro- i mikroelementy. Ich zróżnicowane składy w pełni zaspokajają potrzeby pokarmowe roślin oraz umożliwiają dopasowanie terminu ich stosowania do określonej fazy rozwojowej roślin.

Nawozy Agroleaf Special zawierają czyste, schelatowane mikroelementy. Wysoka koncentracja składników i zaawansowane technologie zapewniają najwyższą skuteczność działania. Dodatek biostymulatora X3-Active sprawia, że nawozy są wyjątkowo skuteczne w działaniu oraz zapobiegają
i niwelują niedobór mikroelementów – manganu i cynku, składników niezbędnych do uzyskania wysokiego plonu.

Agroleaf Crop to seria wysokoskoncentrowanych, krystalicznych, bezchlorkowych nawozów dolistnych została zaprojektowana jako profilaktyczny nawóz nalistny, będący częścią kompletnego planu nawożenia. Nawozy są w pełni rozpuszczalne w wodzie, zawierają komplet makro-, mikro-, i mezoelementów oraz specjalnie dobraną mieszankę pierwiastków śladowych, dopasowanych do każdej uprawy. Nawozy można mieszać z większością środków ochrony roślin.

Agroleaf Liquid to gama płynnych nawozów dolistnych przeznaczonych do upraw rolniczych, warzywniczych oraz sadowniczych wzbogaconych w technologię F3 SurfActive.

F3SurfActive to specjalnie skomponowana mieszanka niejonowych związków powierzchniowo czynnych, która poprawia efektywność roztworu roboczego.

Więcej informacji o nawozach ICL Specialty Fertilizers
>>KLIKNIJ TUTAJ<<

Artykuł promocyjny ICL Specialty Fertilizers

Poprzedni artykułStan plantacji malin jesiennych 22. Plony będą niskie lub umiarkowane  
Następny artykułAronia – co robić aby dobrze plonowała?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj