Już 19 stycznia webinarium o nawożeniu i uprawie malin – pamiętaj zapisać się na nie

Jedna z nowych odmian maliny oceniana w projekcie Malinowe Factory

Yara Poland wraz z portalem jagodnik.pl ma przyjemność zaprosić Was do uczestnictwa w webinarium pt. ”Nawożenie i uprawa malin w polu i tunelu z perspektywy ubiegłego sezonu”.

Rok 2020 był kolejnym rokiem, w którym pomimo trudnej rzeczywistości współpracowaliśmy z wieloma plantatorami przygotowując dla nich zalecenia uprawowe. Pozwoliło nam to zebrać sporo ciekawych wniosków i obserwacji, którymi chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Do organizacji tego wydarzenia zaprosiliśmy naszych stałych partnerów, którzy są gwarancja odpowiedniego poziomu szkolenia oraz wysokiej jakości przekazywanej wiedzy. Są to dr Paweł Krawiec (Horti Team) oraz portal jagodnik.pl

Webinarium odbędzie się 19 stycznia (wtorek) 2021 roku. Rozpoczynamy od godziny 19:00. Plan spotkania oraz tematyka wygląda następująco:

1. Efektywna fertygacja malin w polu i pod osłonami – Michał Wojcieszek (Yara Poland)

2. Poprawa trwałości, jędrności i odporności na uszkodzenia mechaniczne owoców malin poprzez odpowiednio skonstruowany program dokarmiania dolistnego – Hubert Tabor (Yara Poland)

3. Ocena nowych i sprawdzonych odmian malin deserowych do produkcji w tunelu – dr Paweł Krawiec (Horti Team).

Czas przeznaczony na spotkanie wraz z dyskusją nie powinien przekroczyć 90 minut.

Webinarium jest bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest poprawne zarejestrowanie się uczestnika – kliknij link i się zarejestruj. Po poprawnej rejestracji, zweryfikowanej przez nas zespół, uczestnik otrzymuje drogą mailową link do spotkania.Poprzedni artykułPrzeziernik porzeczkowiec – nowe możliwości zwalczania
Następny artykułZima w Hiszpanii i jej wpływ na produkcję jagodowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj