Mr Fruitness i odnowiona strona internetowa

aktualności, Fruitness, CSO, jagodnik, Mr Fruitness, Miss FruitnessMr Fruitness – europejski projekt prowadzony i współfinansowany przez Włoskie Centrum Usług Owocowo-Warzywnych (CSO) oraz rząd włoski już od 2006 r. cały czas nie traci na atrakcyjności. Strona internetowa dotycząca tego programu jest świetnym i bardzo często naśladowanym przykładem sposobu, w jaki należy docierać do dzieci, wykorzystując gry online, gotowe do pobierania aplikacje oraz przekazywania precyzyjnych i dokładnych informacje na temat produktów.

Wyniki tego ambitnego przedsięwzięcia internetowego doskonale odzwierciedlają następujące dane: ponad 35 milionów internautów, którzy od 2006 r. do dzisiaj odwiedzili tę stronę, ponad 9,2 miliona unikalnych użytkowników w miesiącach, w których pojawiają się komunikaty prasowe. Najwięcej odwiedzin notuje się w Niemczech, następne w kolejności są: Wielka Brytania, Polska, Szwecja i Dania.

Na odnowionej stronie internetowej (www.fruitness.eu) do naszego silnego i zdrowego superbohatera, który spożywa tyle owoców, aby zawsze być w formie, dołączyła Miss Fruitness, która również uwielbia sport i jest wielką konsumentką owoców. Na portalu projektu europejskiego współfinansowanego przez Włoskie Centrum Usług Owocowo-Warzywnych, Wspólnotę Europejską, a także rząd włoski w ramach walki z otyłością wśród dzieci w Danii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce oraz Szwecji, można znaleźć również nowe zdjęcia, które jeszcze lepiej pomagają w wyjaśnianiu dzieciom wagi diety bogatej w owoce.

Strona jest dostępna w wielu językach – angielskim, włoskim, niemieckim, polskim, duńskim i szwedzkim – i oferuje wiele przydatnych informacji dla rodziców, a także rozrywkę połączoną z nauką dla dzieci. Najmłodsi internauci mogą nawiązać prawdziwy dialog z naszą parą superbohaterów. Wystarczy zarejestrować się, wejść za pomocą własnego nicka i stworzyć własny „Avatar“. Na stronie jest wiele gier: można pobawić się w zjazdy narciarskie, rozegrać mecz hokeja, porzucać kostkami, a także sprawdzić swoją zręczność. Wszystkie te gry i zabawy podkreślają w bezpośredni sposób zalety uprawiania sportu oraz spożywania owoców. Oprócz gier online ze strony można pobrać na komórkę aplikację „Learn & Cut“, dzięki której można nie tylko świetnie się bawić, lecz również dowiedzieć się wielu nowych rzeczy.

Lecz to nie wszystko: na stronie projektu nie brakuje zakładek zawierających przydatne informacje na temat owoców, smaczne i zabawne przepisy kulinarne, szczegóły wartości odżywczych, a także porady na temat zdrowego i zrównoważonego stylu życia. Również firmy z branży znajdą tam ciekawe wiadomości: mogą, na przykład, odkryć nowe materiały ze zdjęciami zespołu „The Fruitness“, którymi można udekorować punkt sprzedaży.

Więcej informacji:

Elena Vincenzi, Biuro Prasowe „Fruitness, enjoy it!“ c/o Fruitecom, tel. +39 059-7863894

 


Poprzedni artykułCristina i Romina – dwie nowe odmiany truskawek z Włoch
Następny artykułFinanse dla rolników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj