Maliny w tunelach: Pielęgnacja. Jakich błędów nie można popełniać?
W najbliższy czwartek, tj. 24 lutego, o godzinie 17.00 rozpocznie się kolejny, trzeci już webinar z cyklu Maliny w tunelach. Tym razem rozmowy dotyczyć będą pielęgnacji plantacji. Wiele uwagi poświęcone zostanie kwestii ochrony roślin, ale także generalnie trosce o ich stan, zwłaszcza na starcie kolejnego sezonu.

Co w programie?

Tym razem przewidziane zostały trzy prezentacje o tematyce związanej z uprawą malin. Tradycyjnie już jednym z prelegentów będzie wybitny specjalista ds. uprawy malin, dr Paweł Krawiec z Horti Team. Opowie on o utrzymywaniu malin w dobrej zdrowotności w różnych systemach produkcji owoców. Po nim głos zabierze Karolina Marzecka z Valagro. Firma ta specjalizuje się we wprowadzaniu na rynek specjalistycznych produktów do biostymulacji roślin. Czy biologiczne pobudzanie malin potrzebne będzie w rozpoczynającym się właśnie sezonie? Przebieg pogody w ostatnich latach jest coraz mniej przewidywalny i wydaje się, że pewnie i tym razem nie będzie on optymalny, co da pole do zastosowania tego typu preparatów. Skoro mowa o inauguracji sezonu, to Michał Malicki z UPL przedstawi swoje rekomendacje dotyczące zabiegów na plantacjach w tym właśnie okresie. Od tego czy z powodzeniem zainaugurujemy wegetację zależeć może wiele kolejnych działań i decyzji. Poniżej harmonogram czwartkowych prelekcji:

Nie tylko wykłady

Transmisja z webinarum będzie odbywać się na żywo. W jej trakcie dostępny będzie chat. Bez względu na to, czy widz będzie śledził wydarzenie na Facebook-u czy na YouTubie w dowolnej chwili zdalnej konferencji będzie posiadał możliwość zamieszczania komentarzy, prowadzenia rozmów w innymi plantatorami lub uczestnikami malinowej branży a także zadawania pytań prelegentom. Udzielą oni odpowiedzi na nadesłane zapytania w drugiej części webinarium, po zakończeniu ostatniego wystąpienia. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w nadchodzącym wydarzeniu.

Początek spotkania w najbliższy czwartek o godzinie 17.00!

Poprzedni artykułRekordowe ceny truskawek w Chinach
Następny artykułKondycja rynku owoców i warzyw w USA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj