Macfrut Forum pod znakiem technologii i branży retail

Konferencje na Macfrut cieszyły się zainteresowaniem22 września w Cesena Fiera odbędzie się Macfrut Forum, jest to wydarzenie poprzedzające targi Macfrut Fruit & Veg Professional Show 2015 (międzynarodowe targi owoców i warzyw). Podczas trzech sesji swoje doświadczenia porównają dystrybutorzy i sprzedawcy detaliczni.

Kilkanaście dni dzieli nas od tegorocznej edycji targów Macfrut (Rimini Fiera, 23-25 września). Ich organizatorzy przygotowują na przyjęcie gości z całego świata bogaty kalendarz wydarzeń poświęconych sektorowi warzyw i owoców, który rozpoczyna się już w dniu poprzedzającym oficjalną inaugurację targów. We wtorek, 22 września, w sali Tre Papi w Cesena Fiera odbędzie się Macfrut Forum, impreza poprzedzająca włoskie targi, skoncentrowana wokół sprzedaży detalicznej i rynków. W programie przewidziano trzy sesje, bogate w spotkania z liderami opinii i czołowymi graczami branży, którzy wypowiedzą się na tematy dotyczące aktualności, tendencji i kluczowych wyzwań w sektorze warzyw i owoców.

Konferencję otworzy o 10.30 sesja pt. „Warzywa i owoce w supermarkecie przyszłości – zdobywanie klienta: emocje i rozum”, prowadzona przez Roberto Della Casa i Daniele Tirelli. Po wprowadzeniu moderatorów odbędzie się debata, podczas której czterech międzynarodowych detalistów wymieni się doświadczeniami na temat emocjonalnych aspektów marketingu w sektorze warzyw i owoców. W południe rozpocznie się spotkanie poświęcone aspektom związanym z rynkiem czereśni i owoców miękkich. IV sesja będzie dotyczyła świeżych produktów gotowych do spożycia oraz zarządzanie tym sektorem.

O godzinie 14.00 odbędzie się sesja pt. „Teraźniejszość i przyszłość promocji w miejscu sprzedaży”. Swoje doświadczenia skonfrontuje tutaj kilku europejskich sprzedawców detalicznych. O godzinie 16.45 przewidziano rozpoczęcie trzeciej sesji, poświęconej innowacją technologiczym i ich roli w zdobywaniu rynków sprzedażowych. Swoje doświadczenia w sprzedaży czereśni przedstawią tutaj firmy z Turcji, Chile oraz Stanów Zjednoczonych. Następnie poruszone zostaną tematy nowych perspektyw w sektorze rolno-spożywczym, innowacyjnych opakowań oraz logistyki i zrównoważonego rozwoju z punktu widzenia ochrony środowiska.

Cały program, aktualizowany na bieżąco, jest dostępny pod linkiem: http://macfrut.com/en/forum/10/macfrut_forum

Przypominamy, że tegoroczne tagi Macfrut Fruit & Veg Professional Show 2015 będą odbywały się od 23 do 25 września w miejscowości Rimini.

Źródło: informacja prasowa targów Macfrut

Poprzedni artykułBezpieczne gospodartwo – bezpieczna ochrona roślin
Następny artykułJakość i przechowywanie owoców borówki wysokiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj