Został już ustalona data V Konferencji Borówkowej. Odbędzie się ona 2 i 3 marca w Ożarowie Mazowieckim w Hotelu Mazurkas. Tradycyjnie pierwszy dzień poświęcony będzie wykładom, a drugiego odbędą się prezentacje plenerowe na plantacji.

logo_jakosc300Hasłem przewodnim V Konferencji Borówkowej będzie Jakość, i wokół tego zagadnienia skupiona będzie tematyka wykładów. Jakość, która odgrywa coraz większą rolę na współczesnym rynku. Jakość, która jest wizytówką każdego producenta, Jakość, która wyznacza drogi do najlepszych odbiorców. Czy łatwo ją osiągnąć w odniesieniu do borówki? Okazuje się, że nie zawsze. Decyduje o tym przecież bardzo wiele czynników, począwszy od odmiany, poprzez całą technologię uprawy, a kończąc na technice zbioru i sposobie w jaki traktowane są  jagody po zebraniu.

KB_reklama

Nie zabraknie zatem podczas części Konferencyjnej tematów związanych z zakładaniem plantacji, nawożeniem a także zwalczaniem najważniejszych szkodników w tym Drosophila suzukii. W trakcie debaty będziemy z kolei dyskutować nad tematem zatrudniania pracowników sezonowych. Jak ich pozyskiwać, motywować do pracy i wynagradzać w perspektywie obowiązującej płacy minimalnej?

Te właśnie tematy poruszymy podczas V Konferencji Borówkowej. Drugiego dzień przeniesiemy się w plener, na plantacje borówki, tam gdzie rosną małe/wielkie niebieskie jagody. Zapraszamy do Rejestracji.

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji Borówkowej 2017 na stronie www.konferencjaborowkowa.pl

winieta_www_2017_800

Zapraszam też do polubień naszego profilu Facebook. Tam też znajdziecie Państwo aktualne informacje o przygotowaniach do Konferencji Borówkowej 2017.

W tym roku przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla prenumeratorów czasopisma Jagodnik. Rejestrując się na Konferencję warto zamówić prenumeratę Jagodnika na 2017 rok i skorzystać z rabatu na uczestnictwo w Konferencji. Szczegóły tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here