Konferencja Agrosimex 2022 = wiedza plonuje!
Od wielu lat firma Agrosimex organizuje cieszące się sporym zainteresowaniem spotkania branżowe, na których są poruszane ważne tematy istotne dla producentów owoców, warzyw oraz płodów rolniczych. W ubiegłym sezonie wydarzenia stacjonarne zostały zastąpione konferencjami online, co spotkało się z wielkim zainteresowaniem, udział wzięło ponad 8000 uczestników. Chcąc spełnić oczekiwania odbiorców w zaplanowanym sezonie również nie zabraknie okazji do wysłuchania ciekawych wykładów. Będzie możliwość zadawania pytań ekspertom z różnych dziedzin związanych z prowadzeniem upraw, jak również zdobycia cennych nagród w konkursach podczas zaplanowanych spotkań.

Jagodowe konferencje

W terminach od stycznia do marca odbędą się: Konferencje sadownicze, truskawkowe, malinowe oraz Kongres borówkowy. Dobierając tematykę wystąpień specjalistów uwzględniono ubiegłoroczne problemy pojawiające się na plantacjach, perspektywy rozwoju w produkcji gatunków sadowniczych i nowości skierowane do rynku sadowniczego. W wyniku tego poruszone będą tematy związane z:

– zagrożeniem zarazą ogniową sadów ziarnkowych

– przerzedzaniem zawiązków w odniesieniu do oceny indywidualnej sytuacji w sadzie

– monitoringiem i wytycznymi do efektywnego zwalczania owocówek, zwójek, mszyc i przędziorków, muszki plamoskrzydłej.

– nowe rozwiązania nawodnieniowe w sadownictwie: mikrozraszacze, kontrola wilgotności, fertygacja, kompleksowe rozwiązania

– rekomendacjami do poprawy słabej kondycji młodych plantacji truskawek, zaleceniami ochrony i nawożenia upraw w gruncie, tunelowych i pod osłonami

– przyczynami problemów z owocowaniem czereśni i śliw

– diagnostyką chorób w materiale nasadzeniowym i na plantacjach produkcyjnych

i… znacznie więcej!

Aktualny harmonogram spotkań znajdziesz na stronie: konferencje.agrosimex.pl. Uczestnictwo w tym wydarzeniu wymaga rejestracji, dlatego wybierz i zapisz się na interesujące Cię spotkanie. Firma Agrosimex czeka na Ciebie z kolejną dawką praktycznej wiedzy eksperckiej oraz ciekawymi nagrodami do wygrania w konkursie!

Konferencje Agrosimex 2022

DataNazwa konferencji
19.01.2022KONFERENCJA SADOWNICZA CZ. 1
20.01.2022KONGRES BORÓWKOWY CZ. 1
21.01.2022KONFERENCJA TRUSKAWKOWO – MALINOWA
10.02.2022KONFERENCJA SADOWNICZA CZ. 2
17.02.2022KONFERENCJA MALINOWA
24.02.2022KONGRES BORÓWKOWY CZ. 2
3.03.2022KONFERENCJA TRUSKAWKOWA
Szczegóły – godziny, tematy konferencji i informacje dotyczące dostępu na www.konferencje.agrosimex.pl
Poprzedni artykuł10 lat z Jagodnikiem
Następny artykułJagodowe Trendy 2021 – FOTOGALERIA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj