JAGODNIK jest czasopismem typowo ukierunkowanym na wdrażanie nowych technologii uprawy roślin jagodowych. Czasopismo ukazuje się nieprzerwanie od 2011 roku, oferując co roku 8 numerów, a w każdym z nim około 100 stron najnowszej wiedzy o uprawie roślin jagodowych. Czy warto czytać Jagodnik? Zapytaliśmy o to naszych czytelników …

Trzeba być wnikliwym

Aktualne informacje o produkcji jagodowych znajdziecie na co dzień na portalu – jagodnik.pl Owszem jest to ważne źródło wiedzy, ale czy wystarczające by być w czołówce najlepszych producentów roślin jagodowych? Otóż NIE. Dziś trzeba być wnikliwym, umieć wybierać te rozwiązania, które najlepiej się w konkretnej produkcji i konkretnym gospodarstwie. Takim właśnie źródłem wiedzy jest dziś JAGODNIK.

W opinii czytelników

Dr Agnieszka Orzeł, Dr. Berry, Niwa Hodowla Roślin Jagodowych, autorka tekstów i stała czytelniczka Jagodnika

JAGODNIK to niezastąpione źródło informacji dla miłośników owoców jagodowych. W czasopiśmie można znaleźć obszerne artykuły na temat uprawy, pielęgnacji i nowości odmianowych w zakresie wszystkich najważniejszych gatunków jagodowych: malin, jeżyn, borówek i truskawek i nie tylko.  Dzięki różnorodności tematów i praktycznym wskazówkom, Jagodnik stał się nieocenionym przewodnikiem dla osób zainteresowanych świeżymi spojrzeniami na uprawę polskich superowoców.

Lektura JAGODNIKa to podróż przez świat jagodowej pasji, dostarczająca cenną wiedzę oraz inspirujące spojrzenie na to, jak w pełni cieszyć się tymi owocami i czerpać zyski z ich produkcji. Czytelnicy Jagodnika mają szansę na bieżąco zapoznawać się z innowacjami z kraju i ze świata. Jako autorka polskich odmian malin i jeżyn od lat współpracuję z czasopismem Jagodnik służąc swoją wiedzą czytelnikom. Moim zdaniem Jagodnik to najlepsze czasopismo branżowe, dzięki któremu produkcja owoców jagodowych w Polsce podąża z nurtem najnowocześniejszych trendów i dostępnych technologii. Jagodnik mam zawsze przy sobie, na wakacjach, w podróży służbowej, nigdy nie rozstaje się z czasopismem! Często spotykam się z pytaniem zagranicznych producentów, kiedy Jagodnik dostępny będzie w wersji angielskiej, co potwierdza duże zainteresowanie czasopismem. Jagodnikowi życzę dalszej, „owocnej” pracy.


Mirosław Garliński, plantator borówki z Dolecka, stały czytelnik Jagodnika  

JAGODNIK jest czasopismem branżowym dla plantatorów owoców jagodowych i chociażby przez zwykłą ciekawość warto czytać „co oni tam piszą”. A piszą dużo i to bardzo ciekawie. Czytając magazyn, czy to formie papierowej czy elektronicznej, zawsze otrzymujemy kompendium wiedzy na tematy nas interesujące czy to upraw czy technologii czy agrotechniki z kraju i z zagranicy. W dzisiejszych czasach bez wiedzy trudno sobie wyobrazić sukces w uprawach owoców jagodowych. Wiedza i informacja to właśnie klucz do sukcesu.

Lektura Jagodnika informuje nas również o trendach światowych i o kierunkach, w którą stronę podążają nasi konkurenci zagraniczni. Jagodnik pokazuje nam jakie są możliwości rozwoju w poszczególnych gatunkach, obrazuje trendy w produkcji owoców ale też możliwości zagospodarowania owoców w przetwórstwie. Wreszcie, często niedoceniane reklamy znajdujące się w czasopiśmie, są tak naprawdę źródłem cennych informacji gdzie i u kogo można nabyć potrzebne nam  komponenty do naszej produkcji. Osobiście zaczynam czytać magazyn od stron niebieskich (borówkowych), a później dopiero przechodzę do innych.


Dezyderiusz Mietlicki, przedsiębiorca, właściciel firmy Carbohort, stały czytelnik Jagodnika

Z przyjemnością i pełnym przekonaniem polecamy magazyn JAGODNIK wszystkim profesjonalistom z branży jagodowej. Pismo to od lat wyróżnia się nie tylko znakomitą redakcją pod względem merytorycznym, ale także rzetelnym i solidnym podejściem do prezentowania tematów związanych z nowoczesnymi technologiami, również z uwzględnieniem nowych wymogów środowiskowych i produkcyjnych.

Artykuły dotyczące nowych odmian, zastosowania technologii sensorycznych, trendów w branży czy efektywnych strategii nawożenia stanowią bogatą inspirację dla praktyków, którzy dążą do podniesienia jakości i wydajności swoich upraw. Jednym z najważniejszych dla nas aspektów, który wyróżnia Jagodnik, jest jego interdyscyplinarne podejście. Redakcja sprawnie łączy naukowe aspekty tematów z praktycznymi doświadczeniami i nowościami na rynku, co sprawia, że treści są wartościowe i zrozumiałe zarówno dla specjalistów, jak i szerszej publiczności zainteresowanej tą sferą ogrodnictwa. Mamy głęboką nadzieję, że redakcja będzie kontynuować wysoki standardu publikacji, pozostając w gruncie rzeczy niezastąpionym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką produkcji owoców miękkich.

Dla nas Jagodnik to nie tylko magazyn, to po prostu nasz przewodnik po świecie owoców jagodowych.

Warto czytać JAGODNIK

Warto się rozwijać, warto wdrażać nowe rozwiązania i warto czytać JAGODNIK. Najlepiej w Prenumeracie.  Otrzymacie nie tylko 8 numerów w najniższej cenie, ale też dodatkowe profity:

  • Poradnik Ochrony Roślin Jagodowych – gratis, wraz z pierwszym numerem
  • Dostęp do najnowszej wiedzy o uprawie roślin jagodowych
  • Dodatkowe zniżki na bilety związane z wydarzeniami organizowanymi lub współorganizowanymi przez „Jagodnik” (obecnie, na przykład, darmowy bilet wstępu na dwudniowe Targi TSW 2024 – link)
  • Praktyczne informacje i inspiracje do rozwoju gospodarstw jagodowych

Wszystko w Waszych rękach! Pamiętajcie RAZEM TWORZYMY JAGODOWĄ PRZYSZŁOŚĆ, a lektura „Jagodnika” pozwoli Wam kreować tę przyszłość we właściwą stronę!Poprzedni artykułImponująca technologia uprawy truskawek
Następny artykułOrganizacje branżowe powszechne czy klubowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj