Kontynuując rozpoczętą w 2013 roku tradycję marcowej Konferencji Borówkowej zapraszamy serdecznie na już IV Konferencję Borówkową, która odbywać się bezie 3-4 marca 2016 roku w Ożarowie Mazowieckim, w niezwykle przestronnym i komfortowym centrum Konferencyjnym Hotelu Mazurkas (http://www.mazurkashotel.pl/)

Tematem przewodnim Konferencji Borówkowej 2016 jest GLOBALIZACJA. Nie bez powodu wybraliśmy takie hasło, trzeba bowiem zdawać sobie sprawę, że z grona wszystkich owoców jagodowych to właśnie borówki stały się owocem globalnym. Na wielu rynkach są one obecne przez cały rok, przemieszczają się z kontynentu na kontynent, docierają na najbardziej odległe rynki, zdobywając coraz większe uznanie konsumentów. Jak w tych realiach postrzegane są borówki z Polski? Jakie zajmują miejsce na rynku europejskim? Jakie powinny spełniać wymagania? Gdzie jeszcze mogą być sprzedawane? Na te i inne pytania będziemy się starali odpowiedzieć podczas już IV Konferencji Borówkowej. Będziemy też poruszać inne ważne dla producentów tematy, poszukamy odpowiedzi na pytanie czy warto tworzyć i kształtować własną markę, będziemy dyskutować nad zasadnością wprowadzania do uprawy nowych odmian. Drugi dzień Konferencji Borówkowej tradycyjnie już odbędzie się w plenerze i poświęcony będzie praktycznym zagadnieniom prowadzenia borówkowych plantacji. Wszystkich zainteresowanych tematem uprawy i handlu owocami borówki zapraszamy zatem do uczestniczenia w Konferencji Borówkowej 2016.

Dla przypomnienia zapraszam też na film z Konferencji Borówkowej 2015 w której wzięło udział ponad 400 osób: http://www.konferencjaborowkowa.pl/konferencja-2015/

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie http://www.konferencjaborowkowa.pl/

winieta_www_750

Poprzedni artykułDni otwarte w gospodarstwie Ciepłuchów
Następny artykułTSW 2016 już za mniej niż miesiąc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj