Fruit Logistica 2021 – nowa data, nowy koncept

Fruit Logistyca

Największa impreza w sektorze owocowo-warzywnym na świecie – Fruit Logistica – odbędzie się w przyszłym roku w innym niż zwykle terminie. Zazwyczaj uczestnicy branży do Berlina zjeżdżali się w lutym, jednak w 2021 roku stolica Niemiec ugości ich w maju. Inna będzie także formuła wydarzenia.

Nowy termin i koncepcja

Fruit Logistica odbędzie się w 2021 r w dniach 18 do 20. Będzie to specjalna edycja, a zmiany spowodowane są epidemią COVID-19. Miejscem targów pozostanie Berlin. Nowy termin ma sprawić, że będzie w wydarzeniu będzie mogła uczestniczyć większa liczba kupców z różnych części świata. Organizatorom zależy na dalszym zwiększaniu możliwości biznesowych jakie niesie to wydarzenie. FRUIT LOGISTICA SPECIAL EDITION 2021 ma zostać przystosowana do wymogów współczesności. Pojawią się w niej silniej niż dotychczas elementy cyfrowe, w tym funkcje spotkań i transmisji konferencji. Te nowości mają zapewnić dodatkowe rozwiązania umożliwiające bezpieczne uczestnictwo i zaangażowanie gości. Zaadaptowana koncepcja oparta na pakietach wystawienniczych zasadniczo ogranicza inwestycje i czas aranżacji stoisk wystawców. Mogą oni wybierać w pakietach trzech predefiniowanych rozmiarów przestrzeni wystawowych. Pakiety te obejmują miejsce pod stoisko, jego konstrukcję i dostęp do Internetu.

Covid-19 stawia przed nami wyzwania, których nikt z nas nie może wyeliminować. Dlatego zadaliśmy sobie pytanie, czego potrzebują nasi klienci i w jaki sposób możemy im pomóc –  wyjaśnia Madlen Miserius, starszy menedżer produktu w Fruit Logistica. Nasze podejście polega na umożliwieniu naszym klientom lepszego zarządzania ryzykiem i dalszego zwiększania ich możliwości biznesowych. Taka jest myśl przewodnia Fruit Logistica Special Edition 2021 w Berlinie – dodaje.

Mniejsza powierzchnia, wciąż olbrzymie możliwości

Zespół odpowiedzialny za targi Fruit Logistica  poinformował już wszystkich wystawców o planowanych zmianach. Spodziewane są reprezentacje firm i organizacji z ok. 150 krajów, więc pracy jest sporo. Informacje dotyczące pakietów uczestnictwa i dalsze szczegóły będą dostępne do 23 października 2020 r.

Chociaż Fruit Logistica Special Edition 2021 zaoferuje wyraźnie zmniejszoną całkowitą powierzchnię wystawową, to możliwość prezentacji produktów na miejscu dla maksymalnej liczby zarejestrowanych firm jest wciąż aktualna. Nowy format obniża koszty inwestycyjne naszych klientów, daje czas na decyzje, a także zmniejsza liczbę pracowników potrzebnych na ich stoisku w Berlinie. Innymi słowy, zapewniamy prosty sposób uczestnictwa i dajemy branży bardzo potrzebne możliwości spotkania się z kupującymi – konkluduje Madlen Miserius.

Źródło: Materiały prasowe Fruit Logistica

Poprzedni artykułNowe strategie i wyzwania w ochronie roślin
Następny artykułTo nie jest „Połowa Sukcesu” lecz branżowe osiągniecie rangi stulecia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj