Filmowy konkurs New Holland

Kręci Cię New Holland? Nakręć film i wygraj wyjazd do Włoch! Pokaż wszystkim swoją pasję do rolnictwa, nagraj filmik z maszyną New Holland w akcji i wygraj nagrodę główną!

 

 

Nakręć krótki filmik (do 3 minut) i umieść go do 5 września 2014 za pośrednictwem aplikacji konkursowej na oficjalnym FanPage New Holland: 

facebook.com/NewHollandAgriculturePolska

Spośród 10 filmików, które uzyskają największą liczbę polubień* jury konkursowe wybierze najciekawszy, którego autor otrzyma nagrodę główną – wyjazd wraz z New Holland na wyjątkową wycieczkę do Włoch połączoną ze zwiedzaniem fabryki w Jesi.

To jeszcze nie wszystko! Autorzy pozostałych 9 produkcji z największą liczbą polubień otrzymają nagrodę rzeczową:

II miejsce – kurtka softshell firmowana logo New Holland

III miejsce – metalowy model traktora T8.390 do samodzielnego złożenia, w skali 1:16.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas

Wystawy Agroshow Bednary 2014

Uczestnicy wyjazdu będą mogli na własne oczy zobaczyć nowoczesną linię produkcyjną ciągników New Holland i przekonać się jak krok po kroku powstają niebieskie maszyny. Na liniach montażowych będą mieli możliwość przyjrzeć się z bliska pracy mechaników oraz specjalistycznych robotów pomagających w wykonywaniu skomplikowanych operacji procesu produkcyjnego. Będzie to również doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania zakładu produkcyjnego.

Fabryka New Holland w Jesi spełnia najbardziej rygorystyczne normy jakości, aby zapewnić klientom niezawodny sprzęt rolniczy. Każdy napęd i każda kabina są poddawane szczegółowym programom testowym, które symulują autentyczne drgania i wstrząsy występujące podczas pracy maszyną. Dodatkowo testowane są również: układ hydrauliczny, silnik, przekładnia, układ kierowniczy, hamulce, blokada mechanizmu różnicowego oraz dźwignie i łączniki każdego z traktorów. Ponadto, każdego dnia dwa kompletne ciągniki są testowane pod kątem użytkowników, dostarczając informacji zwrotnych bezpośrednio wykorzystywanych do ulepszania i rozwoju przyszłej produkcji.

Telefon komórkowy, tablet albo profesjonalna kamera – nieważne narzędzie, liczy się efekt. Na co więc czekasz? Kręć filmik już teraz i pakuj się na wycieczkę do Włoch!

Informacja prasowa New Holland

*Minimalna ilość polubień, aby wziąć udział w konkursie o nagrody wynosi 1000.Poprzedni artykułNa plantacjach truskawek w rejonie Chynowa
Następny artykułDzień odmiany Flair w Niemczech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj