Filmowe migawki z TSW – maszyny, nawozy i odmiany truskawek

TSW, nagroda Sz. Pieniążka, Agroenergia, Viflocal S, Gacek, Jagoda JPSPodczas tegorocznej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, ich organizator – firma Oikos – zorganizowała konkurs o nagrodę imienia Profesora Szczepana A. Pieniążka. Szczegółowa relacja z tego wydarzenia będzie dostępna w najnowszym numerze „Jagodnika” (3/2014).

Wśród nagrodzonych produktów znalazła się prasa zbierająco-rolująca z firmy AgroEnergia, kombajn Gacek do mechanicznego zbioru wiśni. W trakcie targów bogata była również oferta maszyn, z których kilka prezentujemy w relacji filmowej m.in. nowatorskie konstrukcje opryskiwaczy prezentowanych przez firmę Micro-system czy nowe modele glebogryzarek międzyrzędowych z oferty Centrum Techniki Rolniczej.

 

Trzecią nagrodę odebrali przedstawiciele firmy Agrosimex za płynny koncentrat nawozowy Viflo Cal S przeznaczony do poprawy zaopatrzenia roślin w wapń. Wyróżniony został również Nano Active®, zgłoszony przez firmę PUH Chemirol.

Uwagę wielu zwiedzających targi przyciągał Jeep Wrangler, który jest główną nagrodą w konkursie „8 nawozów – wiele korzyści” – o zasadach wygrania cennych nagród w tej loterii informowała nas Agnieszka Egberss z firmy Timac Agro. Serię nowych nawozów dolistnych, oferuje od tego roku firma Intermag o czym informują przedstawiciele firmy – Łukasz Kutermach oraz Marcin Niedobylski. Osoby prowadzące w swoich uprawach fertygację powinny zainteresować nowe nawozy do fertygacji oferowane przez firmę Everris, o których informuje Andrzej Miąsko.

Poprzedni artykułKomunikat X z 6 maja z grupy truskawkowej Osadkowski
Następny artykułKomunikat XI z 12 maja dla Grupy Truskawkowej Osadkowski SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj