Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XIX Międzynarodowe Sympozjum „Perspektywy, szanse i innowacyjność branży sokowniczej”

2016-05-11 - 2016-05-13

W imieniu Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS), mamy przyjemność zaprosić Państwa na XIX Międzynarodowe Sympozjum „Perspektywy, szanse i innowacyjność branży sokowniczej”, które odbędzie się w dniach 11-13 maja 2016 roku w Arłamowie, Polska.

Carpathia (2)Głównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami. W 2015 roku mieliśmy przyjemność gościć około 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla. Prelegenci i paneliści będą mogli dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego.

???????????

Międzynarodowe Sympozjum KUPS zapisało się na stałe w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży sokowniczej dlatego miło nam poinformować, że XIX Sympozjum KUPS Patronatem Honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) oraz Prezes Agencji Rynku Rolnego (ARR).

Sympozjum KUPS jest czymś więcej niż tylko okazją do dzielenia się spostrzeżeniami i wiedzą. Zapewniamy Państwu także idealną platformę do spotkania się z branżowymi znajomymi i spotkań biznesowych. W tym roku organizujemy Sympozjum w niezwykle urokliwym kompleksie hotelowym Arłamów w Bieszczadach. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa dwa atrakcyjne programy wieczorne, a także wycieczkę dla chętnych. Mamy nadzieję, że uatrakcyjni to Państwa uczestnictwo w Sympozjum.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w dniach 11-13 maja 2016r, w Arłamowie !

Szczegóły

Początek:
2016-05-11
Koniec:
2016-05-13

Organizator

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)
Phone
+48 22 6063863
Email
biuro@kups.org.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

HOTEL ARŁAMÓW
Arłamów
38-700 USTRZYKI DOLNE, Polska
+ Google Map