Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Truskawki w Tunelach – Michałowo k. Naruszewa

2019-05-08

8 maja 2019 r. w gospodarstwie Kozacka Truskawka w Michałowie k. Naruszewa odbędą się pierwsze warsztaty w ramach projektu Truskawki w Tunelach.

O projekcie:

  • Doświadczenie prowadzone jest w gospodarstwie Kozacka Truskawka w miejscowości Michałowo w czerwińskiej strefie produkcji truskawek.
  • W doświadczeniu oceniane jest 20 odmian, które wysadzone zostały w 5 tunelach solowych marki Haygrove (z czego 15 odmian w standardzie sadzonek tray w jednym z obiektów – więcej o sadzonkach i testowanych odmianach czyt: „Odmiany truskawek w projekcie”)
  • Rośliny rosną w gruncie na wyścielanych podwójnych zagonach, a częściowo także w innowacyjnych zagonach wypełnionych substratem, o tym jak powstawały czytaj: „Zagony ziemne do uprawy truskawek w substracie” .
  • Oceniane jest pięć programów nawożenia dla upraw realizowanych w gruncie i w substracie kokosowym.

Pierwsze warsztaty, w których będzie można to wszystko zobaczyć zaplanowane są na 8 maja, tutaj wymagana jest rejestracja, z uwagi na możliwości organizacyjne ograniczona jest również liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest płatny – 70 zł w dniu warsztatów.

Chcesz się zarejestrować, kliknij w baner poniżej

 


 

 

Szczegóły

Data:
2019-05-08
Wydarzenie Tagi:
, ,