Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

POLAGRA FOOD Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych

2019-09-30 - 2019-10-03

Targi Polagra Food to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też promocja polskiej gospodarki.

W ofercie wystawców: mięsa i wędliny, dodatki do żywności, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie – sery, kefiry, jogurty, mleko, wyroby piekarskie i cukiernicze – ciasta, ciastka, słodycze, przetwory owocowo-warzywnych, wina, wódki i likiery oraz żywność ekologiczna.

Targi POLAGRA FOOD co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów. To ważne wydarzenie w rozwoju nowych perspektyw eksportowych, w którym kluczową rolę odgrywa program Hosted Buyers, dzięki któremu menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności spoza Polski mogą wziąć udział w targach na bardzo preferencyjnych warunkach.

Targi POLAGRA FOOD to wydarzenie atrakcyjne również ze względu na towarzyszące konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne. Stanowią nie tylko zwierciadło rynku, ale także miejsce rozmów na temat nowych trendów w żywieniu, wyzwań marketingowych stojących przed branżą spożywczą czy szans upatrywanych w nowych kierunkach eksportowych.

Szczegóły

Początek:
2019-09-30
Koniec:
2019-10-03
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.polagra-food.pl/pl/

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
Poznań, wielkopolskie 60-734 Polska
+ Google Map
Phone
+48 61 869 2000
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia