Dzień Otwarty Instytutu Ogrodnictwa w SD w Dąbrowicach

Frekwencja nie była na wysokim poziomie, choć pewna liczba plantatorów dotarła do Dąbrowic
W dniu 14 czerwca odbył się Dzień Otwarty Instytutu Ogrodnictwa w Sadzie Doświadczalnym w Dąbrowicach. To coroczna impreza, która odbyła się wczoraj już po raz 21. Na program wydarzenia złożyły się wykłady, zwiedzanie kwater doświadczalnych oraz ekspozycje firm działających w sektorze ogrodniczym.

Inauguracja i ważne sprawy

Dzień Otwarty Instytutu Ogrodnictwa w SD w Dąbrowicach otworzyła prof. Małgorzata Korbin, dyrektor IO. Powitała przybyłych gości i poinformowała o programie wydarzenia. Głos zabierali także inni pracownicy IO, by przybliżyć zgromadzonym zakres swych aktywności i działań. Po części inauguracyjnej można było udać się z pracownikami IO do kwater doświadczalnych by zapoznać się naocznie z rezultatami badań prowadzonych na terenie SD w Dąbrowicach.

Interesujące wystawy

Dzień Otwarty Instytutu Ogrodnictwa w SD w Dąbrowicach obfitował też w wystawy firm. Były wśród nich podmioty oferujące nawodnienia, nawozy, sadzonki, sieci ochronne i inne jeszcze rozwiązania do produkcji ogrodniczej.Poprzedni artykułZSRP wzywa do zaprzestania zbioru owoców jagodowych dla przemysłu
Następny artykułJagodowy Mundial w Nowej Wsi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj