Delphy to nowa nazwa dla DLV Plant oraz GreenQ!
W ciągu ostatnich lat, DLV Plant znacznie się rozrosło i rozwinęło wiele nowych działalności. Fuzja DLV Plant i GreenQ w połączeniu ze wzrostem działalności tych firma oraz zmieniającą się sytuacją rynkową, dały powód do stworzenia nowej nazwy: Delphy!
delphy (1)W czasach antycznych „Delfy” były miejscem spotkań, do którego przybywano z pytaniami na temat roślin, urodzajności i plonów. Firma Delphy aspiruje do bycia liderem na globalnym rynku usług doradczych z zakresu uprawy rośli, kierując swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów. Zespóły wysoko wykwalifikowanych doradców oferuje pewność, fachowość i niezależność.
Sektor rolniczy na całym świecie podlega ciągłym przekształceniom. Ponadto wzrasta
zapotrzebowanie na wysoki pod względem jakości poziom wiedzy w Niderlandach i poza nimi. Dlatego firma Delphy pracuje na rzecz tej nowej przyszłości poprzez:
1. Rozwój wiedzy: Delphy chce inicjować i wyznaczać kierunek, a tym samym umożliwiać
zastosowanie wiedzy i zmian.
2. Wdrażanie w życie wiedzy i jej personalizacje: przekazywanie nauki i wiedzy jest sprawą osobistą. Zespoły doradców w firmie Delphy udostępniają wiedzę w sposób maksymalny.
3. Internacjonalizacja: Delphy odpowiada na wzrastające międzynarodowe zapotrzebowanie na usługi doradcze poprzez organizowanie lokalnej współpracy i zakładanie miejscowych filii.

Więcej informacji: info@delphy.nl/www.delphy.nl.

Poprzedni artykułProgram IV Konferencji Borówkowej
Następny artykułTunele gotyckie z 50-tki dla krzewów i truskawek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj