Globalny szczyt International Blueberry Organization odbędzie się pierwszy raz w Europie i to w naszym kraju. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Lublinie od 3-6 lipca 2023 r. O tym jak w nim uczestniczyć, jaka będzie tematyka wykładów i na jakie pytania zgromadzeni eksperci postarają się odpowiedzieć? Te informacje można znaleźć w poniższym artykule.

Ważne tematy dla borówkowej branży

Dwudniowa część konferencyjna obejmie szeroki zakres tematyczny. Sesje, prelekcje i panele dyskusyjne będą poświęcone wszystkim aspektom branży, między innymi hodowli i dostępności nowych odmian, technologiom produkcji, zrównoważonemu rozwojowi, logistyce, preferencjom konsumentów czy badaniom nad właściwościami zdrowotnymi owoców borówki.

Panel dyskusyjny z udziałem osób zarządzających największymi firmami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi skupi się na przyszłości borówkowego rynku. Zgodnie z hasłem przewodnim Szczytu, „Making blueberries the world’s favorite superfruit” („Borówki ulubionym superowocem świata”), podczas specjalnej sesji zostaną zaprezentowane najlepsze praktyki promocyjne na świecie.

Część konferencyjna odbędzie się w języku angielskim, z symultanicznym tłumaczeniem na polski.

Koszt udziału w IBO Summit 2023

Cena „early bird” od momentu rozpoczęcia rejestracji do dnia 10.06.2023:
regularny uczestnik – 1400 PLN netto + 23%VAT (około 300 EUR)
cena specjalna dla polskich i ukraińskich plantatorów borówek – 699 PLN netto + 23%VAT (około 150 EUR)

Cena regularna od dnia 11.06.2023 do dnia 21.06.2023
regularny uczestnik – 1850 PLN netto + 23%VAT (około 400 EUR)
cena specjalna dla polskich i ukraińskich plantatorów borówek – 999 PLN netto + 23%VAT (około 200 EUR)

Szczyt IBO odbędzie się w Lublinie od 3 do 6 lipca 2023 r. Spotkanie plantatorów z sześciu kontynentów pozwoli na wymianę doświadczeń i uzyskanie odpowiedzi na powyższe pytania na podstawie informacji przedstawianych przez czołowych naukowców oraz uczestników borówkowego rynku. Informacje i program wydarzenia: https://www.ibosummit2023.com/pl-PL

Specjalne stawki za uczestnictwo dla polskich plantatorów borówki! Wkrótce zakończenie przedsprzedaży w promocji „Early Bird”. UWAGA! Bilety w niższej cenie tylko do 10 czerwca! Zarejestruj się już dziś: https://online.ikongres.pl/conference/ibo_summit_2023

O tym, dlaczego warto wziąć udział, mówią czołowi gracze globalnego rynku borówki: https://youtu.be/ttnA9Ok9-NM


Poprzedni artykułOpakowania jednostkowe dla owoców z wentylacją. Dlaczego pozwalają zaoszczędzić na energii?
Następny artykułOchrona truskawek przed szarą pleśnią i antraknozą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj