Ostatnia szansa na wygraną

Konferencja Truskawkowa to nieodłączny element targów TSW. W tym roku odbędzie się ona 10 stycznia, a w jej ostatnim punkcie (godz. 14:10) nastąpi finałowe losowanie nagród w Loterii Prenumeratorów Jagodnika.

W finałowym losowaniu nagród I stopnia będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy już zgłosili lub dopiero zgłoszą swój udział poprzez wykupienie rocznej prenumeraty i wypełnienie kuponu konkursowego (więcej szczegółów TUTAJ). Do wygrania jest 11 nagród głównych (m. in. opryskiwacz sadowniczy, agrowłóknina, pełny program nawożenia i biostymulacji, opakowania na owoce, laptop, bony na produkty, narzędzia sadownicze, czy pobyt w SPA).

Ostatnim momentem na dołączenie do losowania jest pierwszy dzień targów TSW 2018, gdzie do godz. 13:00 będzie można dopełnić wszystkich formalności i złożyć kupon konkursowy na stoisku Jagodnika (Hala 1, stoisko A1).

Loteria Prenumeratorów to nie tylko losowanie na targach TSW 2018. Od października do grudnia, raz w miesiącu rozlosowywane były nagrody II stopnia (razem 24 nagrody).

Łączna wartość puli nagród w Loterii wynosi 36 659 zł brutto.

 

Szczegółowe informacje o Loterii Prenumeratorów: www.agencja-oikos.pl/jagodnik/loteria/

Zamów prenumeratę: www.agencja-oikos.pl/jagodnik/prenumerata/

Targi TSW 2018: www.tsw.com.pl