VI Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Świeżych Produktów na Ukrainie i innych krajach WNP, która odbędzie się w Kijowie (Ukraina) w dniach 5-7 grudnia 2017 roku odnotowuje coraz większą ilość polskich firm, które zainteresowane są udziałem w tej wystawie.

Fresh Business Expo bazując na podstawie pozytywnych wyników z edycji w 2016 roku, w połączeniu z coraz lepszą sytuacją rynkową na Ukrainie, organizatorzy zauważają, że zainteresowanie tym rynkiem, a w szczególności ze strony polskich przedsiębiorstw. Prognozuje się, że ukraińska gospodarka wrośnie o około 2,5% w tym roku, a oczekuje się dalszego wzrostu w roku następnym. Biorąc pod uwagę fakt, że Polska i Ukraina są krajami sąsiadującymi, a także mającymi silne i długotrwałe relacje handlowe, a także fakt, że wprowadzono w życie Umowę o Wolnym Handlu (FTA) między UE a Ukrainą, tworzy z niej bardzo interesujący i wschodzący rynek dla polskich firm.

Dzięki Umowie o Wolnym Handlu (FTA) Ukraina może rozszerzyć swój eksport do całej Unii Europejskiej, otwierając ogromny nowy rynek dający duże możliwości. Powoduje to silny wzrost produkcji owoców i warzyw, który oferuje ogromny potencjał dla polskich dostawców technologii i urządzeń szklarniowych, maszyn przetwórczych, pozbiorczych i technologii przechowalniczej.

Polskie firmy, które już zarezerwowały stoisko/miejsce w tegorocznej edycji to: Green Sort, Grupa Imago, Korfanty Nursery, Mega Sp. Z.o.o., Poland Fruits, Polskie Borowki, Sorter Sp. J., UNI-MASZ H.M.Juszczuk Sp.j., Unidex Freezing Tunnels, Unimasz Sp. z o.o. i WDK Tunnels.

Jednym z kluczowych czynników składających się na sukces wystawy jest konferencja „Owoce i warzywa na Ukrainie” organizowana przez Fruit Inform w ramach wystawy.

Konferencja i wystawa przyciągnęły wiodących producentów, handlowców, kluczowych kupców sieci supermarketów, importerów, eksporterów, przetwórców jak również dostawców sprzętu.

Więcej informacji:

Nova Exhibitions BV
Tel. +31 85 401 73 97
E-mail: info@nova-exhibitions.com

oraz na stronie

www.freshbusiness-expo.com

Patronem medialnym wydarzenia jest portal 

1 KOMENTARZ

  1. Zacząłem grać w kasynach online dawno temu i mogę powiedzieć z całą pewnością, że możesz zarobić znacznie więcej, jeśli grasz w kasynach korzystając z bonusów bez depozytu. Mogę doradzić na stronie https://bez-depozytu.com/ gdzie można przeczytać informacje o bonusach w kasynach online i jak je zdobyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here