Grudniowe nagrody II stopnia w Loterii dla prenumeratorów „Jagodnika”

W grudniu odbyło się kolejne losowanie nagród II stopnia w Loterii dla prenumeratorów „Jagodnika”. UWAGA – ostatnie, finałowe losowanie nagród I stopnia już 11 stycznia podczas TSW 2017 w Nadarzynie.

Wszystkim prenumeratorom przypominamy i wypełnieniu kuponu konkursowego dołączanego do czasopisma i przesłanie go na wskazany adres lub wypełnienie e-kuponu (kliknij i wypełnij). Spóźnialscy będą mogli jeszcze wypełnić kupon w czasie pierwszego dnia targów na stoisku „Jagodnika” do godziny 12.00.

więcej_przeczytasz-4

Nagrody II stopnia wylosowane w grudniu:

1. Pierwszą nagrodę – voucher na agrowłókninę od firmy Geocover o wartości 800 zł brutto, wylosował: Wiesław M. z Kraśnika.

2. Drugą nagrodę – agrowłóknina Agro-Marina 19 g 9,50 x 100 m o wartości 630 zł brutto, wylosował: Paweł G. z Kraśnika.

3. Trzecią nagrodę – nawóz Fertiactyl Vital 10 litrów od firmy Timac Agro Polska o wartości 550 zł brutto wylosował: Franciszek U. z Chobienic.

4. Czwartą nagrodę – zestaw od firmy Agrosimex: piła firmy Shark i sekator Lowe 8 o wartości 300 zł brutto, wylosował: Mariusz G. z Lidzbarka Warmińskiego

5. Piąta nagrodę – pakiet do ochrony truskawek od firmy Syngenta – Scorpion o wartości 285 zł brutto, wylosował: Paweł T. z Węgleszyna.

6. Szóstą nagrodę – zapinki-klipsy do malin od firmy Ceres o wartości 250 zł brutto, wylosował: Maciej K. ze Szczytnik.

7. Siódmą nagrodę – sekator jednoręczny Ergo PX-M2 od firmy Bahco o wartości 231

zł brutto wylosował: Dariusz T. z Wilkowa.

e-jagodnik_5-2016_II_okladka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here