Zwracam opakowania, dbam o bezpieczeństwo w gospodarstwie i środowisko
Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin ogłasza konkurs dla rolników „Zwracam opakowania, dbam o bezpieczeństwo w gospodarstwie i środowisko”. Konkurs jest skierowany do wszystkich rolników, którzy stosują środki ochrony roślin.

Zasady konkursu są proste. Rolnicy, którzy używają w swoim gospodarstwie środków ochrony roślin, sklasyfikowanych jako niebezpieczne, powinni opisać lub zobrazować jak postępują z opakowaniami po nich. Liczy się kreatywność i niebanalne podejście do zadania, ale również przedstawienie sposobu gospodarowania opakowaniami, który jest zgodny z przepisami prawa i zasadami bezpieczeństwa (np. etapu przygotowania opakowań do zwrotu i/lub etapu zwrotu opakowań do punktów sprzedaży). Jako prace konkursowe można przesyłać m.in. ciekawe opisy, zdjęcia, nagrania wideo czy rysunki przygotowane przez dzieci rolników.
Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody – łączna ich wartość wynosi około 15 tys. zł. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 31 grudnia 2014.

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.systempsor.pl/konkurs.
Konkurs jest częścią kampanii edukacyjnej PSOR, dotyczącej Systemu Zbiórki Opakowań po Środkach Ochrony Roślin: „Liczy się każde opakowanie”.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE
W pierwszym etapie Konkursu, należy przesłać na adres konkurs@psor.pl pracę konkursową (w dowolnej formie – tekst, zdjęcia lub video) wraz z formularzem dostępnym na stronie
Spośród wszystkich nadesłanych prac Jury konkursu wybierze sześć najlepszych, które przejdą do drugiego etapu konkursu – głosowania internautów (głosowanie odbędzie się w dniach 7-14 stycznia 2015 r.).
Autorom trzech prac, które otrzymają największą liczbę głosów internautów, przyznane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez PSOR. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej Gali w Warszawie.
KONTAKT W SPRAWIE KONKURSU
Patronem Medialnym konkursu jest: magazyn Farmer oraz portal farmer.pl


Poprzedni artykułExpoSe i expoDirect rekordowo duże
Następny artykułTSW 2015 – będą większe i jeszcze ciekawsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj