Wielki Finał Loterii 25 lat Osadkowski SA już za nami!

Osadkowski, loteriaWszystko sprzyjało temu wydarzeniu: nie zabrakło emocji, magii i pięknej aury. Złota polska jesień pięknie przywitała gości w Ośrodku Szkoleniowo-Rekreacyjnym JAKUBUS w Jakubowicach. Dopełnieniem podniosłej atmosfery był koncert kwartetu smyczkowego Intermezzo, który dostarczył nam muzycznych wrażeń.

Przybyłych gości witał wiceprezes Osadkowski SA Marek Pawłowski, który oficjalnie otworzył Wielki Finał Loterii 25 lat OsadkowskiSA. Prowadzącym całe spotkanie był wrocławski aktor Mariusz Kiljan. Ciekawość wszystkich przybyłych wzbudzała stojąca w centralnym miejscu przezroczysta urna, mieszcząca ponad 50 tys losów.

Toyoty Hilux trafiła ostatecznie do Krzysztofa Jachimowskiego z Wąsocza (na fot. z córką Magdaleną)


Losowanie nagród rozpoczęło się o godzinie 12.45. Te osoby, które nie mogły osobiście pojawić się na losowaniu, miały możliwość obejrzenia losowania na żywo w specjalnie przygotowanym kanale youtube. Hostessy wyciągały kolejne losy, a cenne nagrody znajdowały nowych właścicieli. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem komisji. Największe emocje wiązały się, oczywiście, z losowaniem nagrody głównej: Toyoty Hilux, która trafiła ostatecznie do Pana Krzysztofa Jachimowskiego z Wąsocza.

 

Pełna lista nagrodzonych znajduje się na stornie firmy Osadkowski SA (zobacz więcej).

 

Jędrzej Bukowski iluzjonista, okrzyknięty ,,polskim Davidem Copperfieldem

Na koniec losowania po wspólnie wzniesionym toaście, na scenie pojawił się Jędrzej Bukowski iluzjonista, okrzyknięty ,,polskim Davidem Copperfieldem”! Zadziwiał publiczność pokazami iluzji na światowym poziomie. Do kilku sztuczek poprosił o pomoc gości z widowni. Wszystkim uczestnikom Wielkiej Loterii 25 lat Osadkowski SA serdecznie dziękujemy!


Poprzedni artykułZalecenia dla odmian powtarzających owocowanie – FILM
Następny artykułI Konferencja o uprawie jagody kamczackiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj