Wielka Loteria ASX rozstrzygnięta!

Od 2 listopada 2017 roku do 1 lipca 2018 roku w sklepach ogrodniczych na terenie całej Polski trwała Loteria ASX pod hasłem: Wymień nawóz ASX na Mitsubishi ASX.

Nagrodą główną w Loterii był samochód MITSUBISHI ASX a nagrodami dodatkowymi – drony. Zasady były proste – kup nawóz ASX, zarejestruj swój zakup na stronie Loterii i wygraj samochód lub drona. W loterii zarejestrowano ponad 800 zgłoszeń, co potwierdziło duże zainteresowanie akcją.

Nagrody wręczone

15 lipca 2018 roku odbyło się losowanie zwycięzców loterii, a uroczyste przekazanie nagród nastąpiło 3.08.2018 roku w siedzibie Agrosimex.

Główna nagroda, samochód Mitsubishi ASX Intense Plus 2WD 2017, trafiła do P. Marka B. z miejscowości Kozietuły Nowe.

Natomiast nagrody dodatkowe drony Qatrocopter DJI Phantom 3 standard, otrzymali: Jerzy G. z miejscowości Dębnowola, Tomasz B. z miejscowości Machnatka Parcela, Grzegorz Ż. z miejscowości Sadkowice, Mirosław S. z miejscowości Rosochów, Aneta H. z miejscowości Mogielnica, Małgorzata S. z miejscowości Koziegłowy, Katarzyna D. z miejscowości Michrów
p. Przemysław O. z miejscowości Lewiczyn, Tadeusz K. z miejscowości Pniewy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do brania udziału w naszych kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Agrosimex!

Informacje o firmie Agrosimex

Agrosimex to nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z ponad 25-letnią historią działalności na polskim rynku. Dzisiaj należy do elitarnego grona największych w Polsce dystrybutorów produktów dla rolnictwa.

Firma zlokalizowana jest w rejonie grójecko-wareckim, największym zagłębiu sadowniczym w Polsce nazywanym także „największym sadem Europy”. Stąd też szczególne zainteresowanie firmy segmentem upraw specjalnych, w którym jest niekwestionowanym liderem.

Agrosimex powstał w 1991 r. w miejscowości Górki k. Mogielnicy. W 1996 roku siedzibę firmy przeniesiono do Golian w gminie Błędów, w powiecie grójeckim. Jest to firma rodzinna, jej założycielami i właścicielami są Wiesława i Leszek Barańscy. Agrosimex to firma całkowicie z polskim kapitałem. Firma od samego początku współpracuje z uznanymi producentami środków ochrony roślin oraz stawia na fachową i nowoczesną obsługę klienta.Poprzedni artykułWłoskie odmiany truskawek
Następny artykułAronia nie da zarobić w tym roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj