Korzystając z doświadczeń liderów i pionierów jagodowej branży! To właśnie oferuje „Jagodnik”. Wybierz najlepszy wariant prenumeraty dla swojego gospodarstwa czy firmy, zamów – oszczędzaj czas i pieniądze!

Tworzymy najlepiej zorganizowaną społeczność JagoProducentów w Polsce.

Każdy numer „Jagodnika” czyta kilka tysięcy prenumeratorów. Opisujemy w nim rozwiązania które pozwalają produkować, lepiej, wydajniej oferować wysoką jakość owoców i zdobywać nowych odbiorców. Wokół tych tematów skupiliśmy w czasopiśmie najlepszych polskich ekspertów i praktyków. Stawiamy na praktyczną wiedzę z pierwszej ręki.

Jak ułatwiamy wdrażanie nowych rozwiązań w Polsce?

Jagodnik_okladkaMonitorujemy trendy i informacje o nowych technologiach, odmianach, nawożeniu, ochronie. Uczestniczymy w konferencjach branżowych i odwiedzamy plantatorów w całej Europie. Ich pionierskie doświadczenia prezentujemy na łamach „Jagodnika”. Potem opisujemy wdrożenia nowych rozwiązań w polskich warunkach. Współpracujemy w tym celu ze wszystkimi podmiotami na jagodowym rynku. Uzupełnieniem czasopisma są bieżące informacje na portalu jagodnik.pl i branżowe spotkania na konferencjach.

JagoSukces, czyli dlaczego to działa?

„Jagodnik” to dobrze podana praktyczna wiedza. To systemowe wsparcie producentów – od nowinek i innowacji, przez opis pilotowanych wdrożeń do ich upowszechniania. Takie podejście sprawia, że w Polsce szybko wdrażamy nowe rozwiązania. To jest nasz wkład w sukcesy polskich producentów owoców jagodowych.

Jak korzystać z „Jagodnika”?

PIORJ_okladka_wybrane V2Najprościej i najtaniej w prenumeracie. Roczna prenumerata, w tym dwa numery specjalne, kosztuje 90 zł. Wraz ze styczniowym numerem Kalendarz – znakomite branżowe kompendium dat i wydarzeń kluczowych dla producentów w roku 2017. Prenumerata zapewnia pierwszeństwo przy zapisach na konferencje i szkolenia, obejmuje też ofertę zniżek. I już dziś specjalny dodatek – jedyny na rynku kompletny Poradnik ochrony roślin jagodowych.

Pakiet dla FIRM to 2 egzemplarze w cenie 170 zł/rok. Warto by wszystkie osoby mające wpływ na funkcjonowanie gospodarstwa/firmy korzystały z wiedzy i informacji zawartych w „Jagodniku”.

A skoro szczęście sprzyja lepszym…

loteriaPo raz kolejny organizujemy Loterię, z łączną pulą nagród o wartości 37 482 zł. Głównym trofeum jest opryskiwacz od firmy Bury – Wulkan Mini 600 z przystawką Jagodnik, o wartości 17 340 zł (brutto). Co zrobić by go wygrać? Wystarczy zaprenumerować „Jagodnik” na 2017 rok i wypełnić kupon. Przypominamy, że kupony należy wysłać na adres redakcji lub wypełnić e-kupon zamawiając prenumeratę przez Internet. Kupon można będzie także umieścić w urnie do losowania pierwszego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. Finał loterii i losowanie nagród I stopnia nastąpi 11 stycznia, podczas Konferencji Truskawkowej towarzyszącej TSW 2017 (11-12 stycznia – Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie).

Odnów już teraz prenumeratę i chwytaj wszystkie oferowane korzyści. Wybierz najlepszy dla siebie pakiet, opłać prenumeratę i korzystaj z wiedzy przez cały kolejny rok.

Kliknij ten link i zamów najlepszy wariant prenumeraty na 2017 rok!Poprzedni artykułJagodowe na topie również na Ukrainie
Następny artykułZezwolenie na pracę sezonową dla obywateli Ukrainy – najprawdopodobniej nie od 1 stycznia 2017 roku. Zarys planowanej procedury.”