Precyzyjnie w ANTRAKNOZĘ owoców truskawki. „Zero pozostałości”

Szara pleśń i antraknoza owoców to najgroźniejsze choroby, z którymi przychodzi się zmierzyć od kwitnienia do końca zbiorów truskawek w uprawach polowych. Dzięki precyzyjnemu systemowi monitoringu i sygnalizacji infekcji chorobowych o nazwie „Farm Smart” walka z tymi i innymi chorobami jest znacznie łatwiejsza i skuteczniejsza.

Systemu monitoringu infekcji chorobowych

„Farm Smart” to nowa platforma systemu monitoringu infekcji chorobowych oferowana przez Agro Smart Lab. „Farm Smart” powstaje w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, działanie: „Współpraca”.

Agro Smart Lab, jako lider konsorcjum „Precyzyjne Ogrodnictwo” oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie i firma Agrosan pracują nad ogólnopolskim, precyzyjnym systemem wspomagania decyzji w zakresie ochrony roślin. W tej chwili „Farm Smart” oferuje precyzyjne informacje w zakresie wystąpienia infekcji chorobowych (kilka dni przed wystąpieniem objawów), dane meteorologiczne z najbliższej stacji oraz profesjonalną prognozę pogody z oknem oprysku. Docelowo System będzie zawierał również system prognozowania infekcji chorobowych na 2-3 dni do przodu, modele pojawiania się szkodników oraz menadżer pola. 

Sprawdz jak dziala system monitoringu chorób w uprawach jagodowych: Farm Smart:

www.farmsmartlab.pl

Login: jagody@farmsmart.com

Haslo: farmsmart

40% rabat na abonament monitoringu dla truskawek: cena: 243,9 zl netto:

Link bezpośrednio do sklepu:

https://sklep731165.shoparena.pl/pl/p/MONITORING-CHOROB-I-SZKODNIKOW-TRUSKAWKI-/140

Mapa regionów objętych systemem monitoringu:

https://agrosmartlab.com/monitoring-chorob-i-szkodnikow/

Tutaj z filmu można dowiedzieć się jak Przemysław Nowok poradził sobie z antraknozą owoców w ubiegłym roku. Sukces w ograniczeniu problemów z tą chorobą osiągną dzięki precyzyjnej informacji o wystąpieniu zagrożenia. Dodatkowo przy wykorzystaniu naturalnej substancji biobójczej o nazwie Agro ECA, mógł wyprodukować owoce bez pozostałości

Plantacja u Przemysława Nowoka i system monitoringu infekcji chorobowych Agro Smart Lab.

„Farm Smart”

„Farm Smart” jest dostępny dla wszystkich producentów, którzy są w zasięgu stacji meteorologicznych wpiętych w system monitoringu. Tutaj można sprawdzić, czy jest się w obszarze monitoringu. Standardowa cena abonamentu na jeden gatunek na cały sezon wynosi 406,5 zł (netto). Na ten sezon oferujemy 40% rabat dla producentów truskawek. Cena abonamentu na 2022 rok wynosi tylko 243,9 zł (netto). Osoby zainteresowane mogą nabyć abonament w sklepie Agro Smart Lab.

W przypadku producentów nie będących w zasięgu monitoringu, a posiadających własne stacje firmy Pessl/Metos zapraszamy do przyłączenia się do ogólnopolskiego systemu „Farm Smart”. Natomiast producenci, którzy nie są w zasięgu monitoringu i chcą zakupić stacje i przyłączyć się do „Farm Smart” zapraszamy do zakupu stacji w sklepie Agro Smart Lab, lub wysyłając zapytanie na adres mejlowy: info@agrosmartlab.com

Autor: Mirosław Maziarka, prezes Agro Smart Lab

Materiał promocyjnyPoprzedni artykułZgoda na dopłaty do nawozów!
Następny artykułTrudny rok dla greckich plantatorów truskawek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj