Polskie truskawki w „Pytanie na śniadanie”
Pierwsze polskie truskawki są już dostępne. To bardzo smaczne i wartościowe dla zdrowia owoce. Okazję do wypowiedzi na ten temat w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie” miał Albert Zwierzyński z firmy Agro Wsparcie.

Co czyni polskie truskawki najlepszymi?

Klimat, warunki w jakich rosną, gleba – tak Albert Osadkowski odpowiedział na pytanie, które zadał mu prowadzący program Tomasz Kammel. I z pewnością miał wiele racji. W programie mowa była także o walorach prozdrowotnych tych owoców. Okazuje się, że można z powodzeniem wpleść je w dietę odchudzającą. Informowała o tym dietek Agnieszka Piskała, która także uczestniczyła w telewizyjnej rozmowie. Krajowe owoce charakteryzują się doskonałą jakością – wybarwieniem, jędrnością i aromatem. Ich konsekwentne spożywanie, także przez osoby z cukrzyca czy problemami z tarczycą nie jest więc smutnym obowiązkiem, a wręcz przeciwnie. Truskawki wykazują także działanie antynowotworowe.

Polskie truskawki poszukiwane i cenione

Choć polskie truskawki są bardzo cenione i gdy tylko pojawiają się wiosną cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów, to ich ciągła promocja jest niezmiennie potrzebna. Temu też służyła wizyta Alberta Zwierzyńskiego w telewizyjnym studio. Jak wywiązał się z tego zadania? Zapraszamy do zapoznania się z zapisem z rozmowy zamieszczonym na stronie internetowej programu: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/42593318/truskawki-na-zdrowie


Poprzedni artykułHiszpańscy producenci borówki będą protestować 
Następny artykułMetody fertygacji upraw – jaką wybrać? – ekspert radzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj