Oskary MacFrut 2014 wręczone

Macfrut, oscar macfrutOstatniego dnia targów Macfrut odbywających się w dniach 24-26 września wręczono nagrody za najbardziej innowacyjne produkty targów – Oskar Macfrut 2014. Nagrody zostały wręczone w czterech kategoriach.

W kategorii opakowań zwyciężyło wieloodmianowe, świąteczne opakowanie na jabłka zaprezentowane przez konsorcjum włoskich organizacji producenckich VOG dla jabłek oferowanych pod marką Marlene. Nagrodę przyznano za oryginalne rozwiązanie poprawiające rozpoznawalność i wyróżnione cechy odmianowe, co ma pomóc w zwiększeniu konsumpcji tych jabłek. W kategorii maszyny i technologia pakowania, nagrodę otrzymała firma Turatti za maszynę od odszypułkowywania truskawek o nazwie CAPPER za oryginalność funkcji, pozwalających na przetwarzanie owoców. Za najlepszą firmę w kategorii logistyka i usługi nagrodę otrzymała firma Gaiago ze swoją „Soleil Meilleur ” i możliwość wykorzystania oryginalnych właściwości mechanicznych powłoki, przepuszczającej tylko wybrane widmo światła słonecznego co może wpływać na poprawę jakości transportowanych owoców. Oscar w kategorii nasiona i świeże owoce i warzyw powędrował do firmy San Lidano za produkt o nazwie „Ogrody Lazio”, motywem przewodnim do jego przygotowania było połączenie różnych, tradycyjnie produkowanych gatunków warzyw. Oskar przyznany przez zwiedzających powędrował do firmy Ortoromi oferującej mieszanki sałat pod marką „Insal’Arte”.

Więcej informacji na www.macfrut.com
Poprzedni artykułA miało być tak pięknie…
Następny artykułKomunikat XXII z dnia 29 września 2014 dla Grupy Truskawkowej Osadkowski SA – Przygotowanie plantacji truskawek do zimy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj