Nowe rozwiązania i środki do produkcji na Międzynarodowej Konferencji Borówkowej
Tegoroczna Międzynarodowa Konferencja Borówkowa będzie doskonałą okazją do spotkanie się z dostawcami środków do produkcji. Nie zabraknie nowych technologii i rozwiązań niezbędnych w gospodarstwach borówkowych. Swoją ofertę podczas części konferencyjnej zaprezentuje blisko 60 firm działających w borówkowej branży.

Sponsorami głównymi 12 Międzynarodowej Konferencji Borówkowej są firmy: Fall Creek, Syngenta Polska Sp. z o.o., Unitec S.P.A i Yara Poland Sp. z o.o.

Wśród pozostałych sponsorów warto będzie odwiedzić firmy:  Agronom Berries Sp. z .o.o.; MILEX Sp. z o.o. Sp. K.; Generali T.U. S.A.; Berrytrade Sp.z o.o.; Green Sort Sp. z o.o.; GUILLIN POLSKA Sp. z o.o.; SISMATEC Sp. z o.o.; Infia S.r.l.

W części wystawowej weźmie udział liczne grono firm oferujących różnorodne rozwiązania dla plantatorów borówki. Nie zabraknie innowacyjnych rozwiązań do przechowywania owoców, sortowania oraz zbioru. Poniżej prezentujemy schemat rozmieszczenia stanowisk wystawowych podczas XII Międzynarodowej Konferencji Borówkowej. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu i jak najszybszej REJESTRACJIPoprzedni artykułZmienna sytuacja dla hiszpańskich producentów truskawek
Następny artykułAnaliza i zalecenia nawozowe za darmo! Jakie trzeba spełnić warunki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj