II już Konferencja Kamczacka odbywać się będzie w listopadzie 2017 roku. Tym razem na jej realizację wybraliśmy renomowane Centrum Konferencyjne Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Realizowane tam dotychczas Konferencje Borówkowe cieszyły się bardzo dużym uznaniem i przebiegały bardzo sprawienie. Także I Konferencja Kamczacka, która miała miejsce w listopadzie 2015 roku, była bardzo udana – wzięło w niej udział ponad 500 osób.

Konferencja Kamczacka 2017

Termin: 9 listopad 2017 roku

Miejsce: Hotel Mazurkas *** Ożarów Mazowiecki

Wstęp dla uczestników płatny po wcześniejszej rejestracji

Konferencja Kamczacka to przed wszystkim platforma wymiany wiedzy dla osób zajmujących się uprawą, sprzedażą i rynkiem jagody kamczackiej. W Polsce od kilku lat ciągle rośnie powierzchnia uprawy tego gatunku. Założone kilka lat temu plantacje wchodzą w owocowanie, podaż owoców rośnie ale pojawiają się też nowe pytania i wyzwania. Jak pielęgnować krzewy? Czy konieczna jest ochrona przed chorobami i szkodnikami?  Jak uzyskiwać wysokie plony? A co z ptakami, które potrafią dokonać dużego spustoszenia na owocujących plantacjach? Jak zbierać owoce i gdzie szukać odbiorców? Te, i inne zagadnienia poruszymy podczas II Konferencji Kamczackiej. Będą w niej brali udział prelegenci z kraju i zagranicy, będzie też możliwość spotkania się z firmami dostarczjącycmi środki do produkcji, ale również odbiorcami owoców.

Dla celów tej konferencji uruchomiona została strona internetowa  www.konferencjakamczacka.pl

Zapraszamy również na nasz profil Facebook – https://web.facebook.com/konferencjakamczacka/

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już do rejestracji, przygotowaliśmy kilka opcji z jakich można skorzystać. Najkorzystniej jest dokonać rejestracji wraz prenumeratą Jagodnika na 2018 rok i skorzystać z dodatkowego rabatu dla prenumeratorów (-10%). Wszystkie szczegóły są tutaj http://www.konferencjakamczacka.pl/rejestracja/

O czym warto pamiętać?

  • Forma przedpłaty obowiązuje przy dokonaniu rejestracji i wpłaty do 20 października.
  • Wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie angielski- polski/polski- angielski
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne, w dniu konferencji zapewniamy gorące i zimne napoje w czasie przerwy oraz obiad dla uczestników.

W programie:

  • Nowe odmiany jagody kamczackiej na plantacje towarowe
  • Zakładanie plantacji
  • Ochrona przed ptakami
  • Choroby zagrażające jagodzie kamczackiej
  • Plantacje jagody kamczackiej w Kanadzie
  • Właściwości owoców i możliwości zagospodarowania jagody kamczackiej

Zapraszamy już dziś do rejestracji elektronicznej 

 Poprzedni artykułOstatnie prace przed zimą w pasiece (cz. 2)
Następny artykułJakość jest w cenie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj