Hyper Top-Phos P20 – nowy nawóz granulowany na polskim rynku

Najwiecej produkuje się nawozów minerlanych sprzedawane jest w big begach

W związku z rosnącym na rodzimym rynku poszukiwaniem nawozów fosforowych firma Timac Agro Polska wprowadziła do oferty nową propozycję nawozową dla swoich klientów.

Hyper TOP-Phos P20 to nowoczesny nawóz fosforowy, który charakteryzuje się starannym doborem surowców, wysoką jakością i zaawansowanym procesem produkcji. Zawiera 20% fosforu (P2O5), 23% siarki (SO3) i 19% wapnia (CaO). Nawóz wyróżnia się na tle konkurencji zastosowaniem formuły TOP-PHOS, czyli fosforu w formie chronionej przed stratami i uwstecznianiem się w glebie.

Nawóz HYPER TOP-PHOS P20 to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o kondycję biologiczną gleby. Nawóz ten wpływa na mikoryzę, czyli współpracę roślin uprawnych z pożytecznymi grzybami glebowymi, których obecność w profilu glebowym wpływa na urodzajność pól uprawnych. W efekcie tej symbiozy system korzeniowy roślin jest bardziej sprawny, pobiera więcej wody i składników pokarmowych, jest odporniejszy na okresowe niedobory wody, a sama gleba szybciej oczyszcza się z występujących w glebie patogenów. Co ważne mikoryza wpływa pozytywnie także na rozwój i wzrost roślin. To bardzo ważne zagadnienie, ponieważ większość producentów nawozów sztucznych kładło do tej pory małą uwagę, aby oprócz dostarczenia składnika pokarmowego zadbać też o życie biologiczne gleby. HYPER TOP-PHOS P20 jest kompleksowym rozwiązaniem, który skutecznie odżywia rośliny uprawne oraz zadba o kondycje gleby. Nawóz jest już dostępny u doradców techniczno-handlowych.

Kompleksowy nawóz z firmy Timac Agro – Hyper Top-Phos P20
Poprzedni artykułPierwsze zabiegi na plantacjach truskawek. Zaczynamy od analizy gleby. FILM
Następny artykułMiędzynarodowa Konferencja Porzeczkowa w zmienionej lokalizacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj