ExpoSE i expoDirekt już 19 i 20 listopada

expose,Około 380 wystawców i ponad 5000 odwiedzających spodziewają się organizatorzy Europejskich Targów Szparagowo-Truskawych (expoSE), które będą odbywać się w dniach 19 i 20 listopada 2014 roku w miejscowości Karlsruhe w Niemczech. Targi te połączone są z targami marketingu bezpośredniego (expoDirekt), który odgrywa coraz ważniejszą rolę w sprzedaży owoców i warzyw w krajach Zachodniej Europy.

 

expoSEZdecydowana większość osób odwiedzających targi bardzo dobrze ocenia połączenia części tzw. produkcyjnej z targami marketingu bezpośredniego. W części dotyczącej uprawy truskawek i szparagów można zapoznać się z ofertą różnego rodzaju maszyn przeznaczonych do zakładania plantacji, ich pielęgnacji, a także z ofertą firm oferujących najnowsze rozwiązania do uprawy roślin jagodowych pod osłonami. W targach uczestniczy zazwyczaj duża liczba firm oferujących materiał szkółkarski z całej Europy, które w swojej ofercie mają nie tylko truskawki ale również malin czy agrest.

Z kolei w części związanej z marketingiem bezpośrednim można znaleźć dosłownie wszystko co jest potrzebne do realizowania tego typu sprzedaży, a więc projekty sklepów, mobilne lady, kioski do ustawiania na plantacjach, akcesoria pomagające uatrakcyjnić prowadzoną sprzedaż, czy różne pomysły na produkty, które można sprzedawać w sklepie przy gospodarstwie.

Targom towarzyszą również seminaria poświęcone marketingowi bezpośredniemu oraz wymaganiom stawianym etykietowaniu produktów i zmian w przepisach jakie są z tym związane.

Kolejny raz targom towarzyszy konkurs Expo Innovation Award 2014, w którym przez zwiedzających oraz specjalnie wyłonioną komisję zostanie przyznana nagroda na najbardziej innowacyjny produkt tegorocznych targów. Praktycznie co roku na targach prezentowane są nowości z zakresu maszyn wykorzystywanych na plantacjahc roślij jagodowych. Z dużym zainteresowaniem spotyka się również oferta zachodnioeuropejskich szkółek oferujących sadzonki truskawek czy też malin.

 

Więcej szczegółowych informacji będzie można znaleźć na stronie internetowej targów: www.expo-se.de


Poprzedni artykułProducenci nielegalnych sadzonek truskawki będą karani
Następny artykułMaszyny dla jagodowych i nie tylko na Agro Show 2014

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj