Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zajęcia edukacyjne z Sumi Agro Poland

2017-06-02, 12:00

W ramach kampanii „Budujemy populację owadów zapylających® ” Sumi Agro Poland zaprasza na zajęcia edukacyjne, które odbędą się 2 czerwca w szkole rolniczej zlokalizowanej w Sichowie Dużym (woj. świętokrzyskie).

Zajęcia edukacyjne są częścią V edycji kampanii „Budujemy populację owadów zapylających® ”, która w tym sezonie dedykowana jest szczególnie młodemu pokoleniu rolników i ogrodników, ponieważ to właśnie oni w przyszłości decydować będą jakie środki używać w produkcji rolnej lub ogrodniczej i to od nich w dużej mierze będzie zależeć ochrona owadów zapylających.

Specjalne lekcje dla uczniów szkół rolniczych w Sichowie Dużym będą poświęcone zagadnieniom związanym ze znaczeniem, ochroną i hodowlą owadów zapylających. Zaproszeni na zajęcia eksperci podzielą się informacjami o hodowli, biologii, zachowaniu i znaczeniu murarki ogrodowej – bohaterki kampanii „Budujemy populację owadów zapylających® ”.

Miejsce:
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
Sichów Duży 89
28-236 Rytwiany

Termin: 2 czerwiec (piątek), godz. 12.00

Ekspert: dr Dariusz Teper, adiunkt w Pracowni Zapylania Roślin, Zakładu Pszczelnictwa w Puławach − jednostki należącej do Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach

Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach edukacyjnych:
Lena Matławska
Tel. kom.: + 48 519 856 944
e-mail: lena.matlawska@sumiagro.pl

Organizator

Sumi Agro Poland
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
Sichów Duży 89
Rytwiany, świętokrzyskie 28-236 Polska
+ Google Map
Phone
+ 48 519 856 944