Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

XII Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

7 marca , 09:00 8 marca , 15:00

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które uważane jest za najważniejsze w borówkowej branży. Pozwala nawiązywać relacja biznesowe, poznawać ciekawych ludzi i zdobywać nową wiedzę.

XII Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Data: 7-8 marca, 2024

Miejsce: Polska, Ożarów Mazowiecki, Hotel Mazurkas ****

XII Międzynarodowa Konferencja Borówkowa odbywać się będzie w formule stacjonarnej w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim (koło Warszawy). Konferencja ma mieć charakter dwudniowy. Planujemy jej rozpoczęcie 7 marca o godzinie 9.00. Dłuższe przerwy zapewnią uczestnikom możliwość spotkania się z wystawcami i indywidualnych rozmów biznesowych. Wieczorem koło godziny 19.00 odbędzie się uroczysty bankiet, będący znakomitą okazją do integracji i nawiązania wielu kontaktów.

Drugi dzień będzie odbywał się w plenerze na plantacji borówki. Spotkanie plenerowe będzie okazją do zapoznania się z różnymi technikami cięcia borówkowych krzewów i prowadzenia plantacji. Na plantacji odbywać się będą również pokazy maszyn oraz zwiedzanie profesjonalnej pakowani wraz z sortownią do borówki.

Sprzedaż biletów rozpocznie się z początkiem stycznia 2024 roku. Zapisz się do naszego newslettera a poinformujemy Cię się o dalszych etapach przygotowań do Konferencji 2024.

Więcej informacji: konferencjaborowkowa.pl

Hotel Mazurkas

ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki, 05-850 Polska
+ Google Map