Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XI Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

2023-03-09 2023-03-10

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które uważane jest za najważniejsze w borówkowej branży. Pozwala nawiązywać relacja biznesowe, poznawać ciekawych ludzi i zdobywać nową wiedzę.

XI Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Data: 9-10 marca, 2023

Miejsce: Polska, Ożarów Mazowiecki, Hotel Mazurkas ****

XI Międzynarodowa Konferencja Borówkowa odbywać się będzie w formule stacjonarnej w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim (koło Warszawy). Konferencja ma mieć charakter dwudniowy. Planujemy jej rozpoczęcie 9 marca o godzinie 9.00. Dłuższe przerwy zapewnią uczestnikom możliwość spotkania się z wystawcami i indywidualnych rozmów biznesowych. Wieczorem koło godziny 19.00 odbędzie się uroczysty bankiet, będący znakomitą okazją do integracji i nawiązania wielu kontaktów.

Drugi dzień będzie odbywał się w plenerze na plantacji borówki w okolicach Białobrzegów n. Pilicą (dojazd własnym transportem). Spotkanie plenerowe będzie okazją do zapoznania się z różnymi technikami cięcia borówkowych krzewów i prowadzenia plantacji. Na plantacji odbywać się będą również pokazy maszyn oraz zwiedzanie profesjonalnej pakowani wraz z sortownią do borówki.

Sprzedaż biletów rozpocznie się z początkiem stycznia 2023 roku. Zapisz się do naszego newslettera a poinformujemy Cię się o dalszych etapach przygotowań do Konferencji 2023.

W przypadku dużego zagrożenia powodowanego przez Covid – 19 lub innych nieprzewidzianych zdarzeń organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu wydarzenia lub nawet jego odwołania.

Hotel Mazurkas

ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki, 05-850 Polska
+ Google Map