Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

2017-10-13, 10:00 - 2017-10-15, 17:00

W dniach 13-15 października 2017 roku w Łodzi odbędzie się X edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

Targi są już stałym elementem kalendarza imprez targowych branży produktów ekologicznych i naturalnych w Polsce i Europie.

NATURA FOOD i beECO to imprezy w których będzie uczestniczyło 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji czy Ukrainy – oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, znanych konsumentom oraz tych które dopiero pojawiają się na rynku. Na targach osoby związane zawodowo z branżą biożywności mogą poszerzyć swoją wiedzę, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także odbyć spotkania branżowe dzięki uczestnictwie w bogatym programie wydarzeń tj. Akademia BiokurieraForum EKObranżyBIObiznes ForumKonkurs o Złoty Medal NATURA FOODKonkurs o Złoty Medal beECO, rozstrzygnięcie konkursów EkoInnowacje oraz Tygiel Smaków.

Targi to także szereg wydarzeń adresowanych do miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowanie, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich którzy zamierzają pojąć wyzwanie  życia w stylu eko.

Dla tych osób przygotowano następujące wydarzenia: 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych2 Forum Alergii,  pokazy i konkursy kulinarne w strefie Chwyć byka za rogi, bezpłatne porady i konsultacje z ekspertami oraz degustacje produktów przygotowane przez wystawców (program).

Godziny zwiedzania:

13 października (piątek) – 10:00 – 18:00

14 października (sobota) – 10:00 – 18:00

15 października (niedziela) – 10:00 – 17:00

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Łódzkie
aleja Politechniki 4
Łódź, łódzkie 93-590 Polska
+ Google Map