Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: Nawożenie i uprawa malin w polu i tunelu z perspektywy ubiegłego sezonu

2021-01-19, 19:00 - 20:30

Szanowni Państwo,

Yara Poland wraz z portalem Jagodnik ma przyjemność zaprosić Was do uczestnictwa w webinarium pt.: ”Nawożenie i uprawa malin w polu i tunelu z perspektywy ubiegłego sezonu”. Rok 2020 był kolejnym rokiem w którym pomimo trudnej rzeczywistości która doświadczyła nas wszystkich byliśmy blisko producentów malin ze swoim doradztwem i produktami. Pozwoliło nam to zebrać sporo ciekawych wniosków i obserwacji, którymi chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Do organizacji tego wydarzenia zaprosiliśmy naszych stałych partnerów, którzy są gwarancja odpowiedniego poziomu tego spotkania oraz wysokiej jakości przekazywanej wiedzy. Są to dr Paweł Krawiec (Horti Team) oraz portal Jagodnik.

Webinarium zaplanowane jest na 19 stycznia (wtorek) 2021 roku. Rozpoczynamy od godziny 19:00, a plan spotkania oraz tematyka wygląda następująco:

1. Michał Wojcieszek (Yara Poland): Efektywna fertygacja malin w polu i pod osłonami;

2. Hubert Tabor (Yara Poland): Poprawa trwałości, twardości i odporności na uszkodzenia mechaniczne owoców malin poprzez odpowiednio skonstruowany program dokarmiania dolistnego;

3. Dr Paweł Krawiec (Horti Team): Ocena nowych i sprawdzonych odmian malin deserowych do produkcji w tunelu.

Czas przeznaczony na spotkanie wraz z dyskusją nie powinien przekroczyć 90 minut.

Webinarium jest bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest poprawne zarejestrowanie się uczestnika poprzez wypełnienie poniższej ankiety. Po poprawnej rejestracji, zweryfikowanej przez nas zespół, uczestnik otrzymuje drogą mailową link do spotkania.

 REJESTRACJA NA WEBINAR: kliknij TUTAJ>>

Szczegóły

Data:
2021-01-19
Godzina:
19:00 - 20:30
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.yara.pl/webinar-malinowy/