Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fruitnet Forum South-East Europe

2017-11-21 - 2017-11-22

21-22 listopada 2017 w Belgradzie odbędzie się Fruitnet Forum South-East Europe, organizowane przez Eurofruit. Wydarzenie skoncentruje się na widocznym silnym potencjale rozwoju przemysłu świeżych owoców i warzyw w Europie Południowo-Wschodniej.

Forum Fruitnet South-East Europe to najlepsze miejsce dla dostawców owoców i warzyw w regionie, aby dowiedzieć się, jak rozwijać swój eksport. Poza tym, jest to cenna szansa dla międzynarodowych dostawców, którzy odkrywają nowe możliwości handlowe w regionie.

Koncentrując się na głównych trendach rynkowych i nowych miejscach handlowych, tegoroczny program konferencyjny zaprezentuje gościom wiele narzędzi niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w eksporcie.

Eksperci z kluczowych dziedzin łańcucha dostaw, w tym handlu detalicznego, dystrybucji i marketingu, zaoferują pomysły oraz wiedzę, która może pomóc świeżym firmom z branży owoców i warzyw w rozwoju i ulepszeniu.

Program forum znajduje się pod tym linkiem.

ZAREJESTRUJ SIĘ DZISIAJ, aby nawiązać kontakt z profesjonalistami z całego łańcucha dostaw świeżych produktów i odkryć nowe sposoby rozszerzenia działalności w regionie.

Szczegóły

Początek:
2017-11-21
Koniec:
2017-11-22
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

EUROFRUIT
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Hyatt Regency Belgrade
Milentija Popovica 5
Belgrade, 11070 Serbia
+ Google Map
Phone
+381 11 301 1234
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia