Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fresh Market 2016

2016-09-23

logo konferencjiFresh Market 2016 to spotkanie dostawców warzyw i owoców z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, dziewiąta edycja, odbędzie się 23 września w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W konferencji Fresh Market 2015 uczestniczyło ponad 200 osób z ponad 150 firm z Polski, Włoch, Hiszpanii, Francji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Czech, Grecji, Bułgarii, Słowenii, Rosji, Szwecji.

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród ubiegłorocznych uczestników konferencji znaleźli się reprezentanci sieci sklepów: Auchan, Biedronka, Tesco, Carrefour, Kaufland, Piotr i Paweł, Marcpol, PoloMarket, Stokrotka, Chata Polska, Dino market, Mila, Eurocash, Delikatesy Centrum, oraz zagraniczne sieci: Victoria, Almi, Green Logistic i ATB. Fresh Market 2016 to jedyna i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o warunkach rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych warzyw i owoców.

Logo Fruit ExpoWychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników równolegle do Fresh Market zorganizowane będą trzecie Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo. Szczegółowe informacje dotyczące targów dostępne są na stronie www.fruitexpo.pl.

Fresh Market to także wykłady ekspertów branży owocowo-warzywnej. W trakcie których, omawiane są najważniejsze zagadnienia branży owocowo-warzywnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w najbliższym sezonie.
Więcej informacji na
www.freshmarket.com.pl
Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły

Data:
2016-09-23

Organizator

Miejsce wydarzenia

Centrum Konferencyjne Mazurkas
Poznańska 177
Ożarów Mazowiecki,
+ Google Map