Czas na kawę, czas na Jagodnik!

Kto lubi czytać Jagodnik i pić kawę? Do wygrania oryginalne jagodnikowe kubki, dla tych którzy już teraz odnowią prenumeratę Jagodnika na 2018 rok. Zapraszamy do naszego konkursu na naszym profilu FB. Do wygrania kubki i inne jagodnikowe gadżety.

Zapraszamy na nasz profila FB – https://web.facebook.com/Jagodnikpl gdzie w każdy czwartek do wygrania są oryginalne jagodnikowe gadżety – kubki, smycze i samochodowe jagodowe zapachy!

Dodatkowo przypominamy, że tylko do końca tego roku można wykupić prenumeratę po starej cenie czyli tylko 90 zł za 8 numerów w 2018 roku. Warto skorzystać. A co zrobić żeby wygrać dodatkowo oryginalny kubek Jagodnika?

W każdy czwartek od godziny 8.00 rusza akcja Czas na kawę, czas na Jagodnik. Kubki trafią do 3 pierwszych osób które dokonają elektronicznego zamówienia na prenumeratę czasopisma na 2018 rok – http://www.agencja-oikos.pl/jagodnik/prenumerata/

Uwagi – kubki wysyłamy do tych osób, które opłacą zamówioną prenumeratę w przeciągu 7 dni. Dla 5 kolejnych osób, które zamówią i opłacą w ciągu 7 dni zamówienie na prenumeratę wysyłamy nagrody pocieszenia – zapach samochodowy i smycz Jagodnika.

Pamiętajcie, nagrody do wygrania w każdy czwartek od godziny 8.00 do końca grudnia.Poprzedni artykułWzrost areału upraw jagodowych w prowincji Huelva
Następny artykułAzjatyckie perspektywy dla polskiego eksportu owoców, cz. 2