Aplikacje nawozowe od Intermagu
Firma Intermag zgodnie z swoim mottem Agroinnowacje, które skutecznie realizuje w ostatnich latach, wprowadza dwie darmowe aplikacje na smartphony i tablety, które mają ułatwić rolnikom korzystanie z nawozów oferowanych przez Intermag.

Nowością w ofercie firmy Intermag są bezpłatne aplikacje na smartphony i tablety, które można pobrać na stronie firmy. Dostępne są na razie dwie aplikacje. Intermag Agro Expert która pozwala sprawdzić z niedoborami jakich pierwiastków mamy problem w uprawie, zawiera również wykaz produktów z portfolio firmy Intermag, pozwala sprawdzić w jakim zakresie można ze sobą łączyć poszczególne nawozy. Aplikacja ułatwia też kontakt z doradcami firmy Intermag jak również pozwala zlokalizować najbliższy punkt dystrybucji nawozów tej firmy.

Druga z dostępnych aplikacji Intermag CropAssist zawiera kalkulator nawożenia z możliwością oszacowania kosztów zabiegu, programy nawożenia dolistnego dla różnych upraw, jak również adresy dystrybutorów i kontakty do doradców.

Obie aplikacje są bezpłatne i można je pobrać za pośrednictwem Google Play.Poprzedni artykułKoniec borówkowego sezonu w Chile
Następny artykułKolejny fungicyd do ochrony truskawek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj