Z początkiem stycznia pojawił się już nowy numer Jagodnika. W nim m.in. o trendach szkółkarskich i produkcji sadzonek, nowych odmianach truskawek i malin, nowatorskich technologiach produkcji malin w Haygrove Farms, czy wreszcie produkcji wysokiej jakości borówek.

104 strony jagodnikowych treści już w styczniu!

Jagodnik_okladka

Nie odnowiłeś prenumeraty? Nic straconego. Warto to zrobić już teraz. Kliknij ten link

Jak korzystać z „Jagodnika”?

Najprościej i najtaniej w prenumeracie. Roczna prenumerata, w tym dwa numery specjalne, prenumeratakosztuje 90 zł. Wraz ze styczniowym numerem Kalendarz – znakomite branżowe kompendium dat i wydarzeń kluczowych dla producentów w roku 2017. Prenumerata zapewnia pierwszeństwo przy zapisach na konferencje i szkolenia, obejmuje też ofertę zniżek. I już dziś specjalny dodatek – jedyny na rynku kompletny Poradnik ochrony roślin jagodowych.

Pakiet dla FIRM to 2 egzemplarze w cenie 170 zł/rok. Warto by wszystkie osoby mające wpływ na funkcjonowanie gospodarstwa/firmy korzystały z wiedzy i informacji zawartych w „Jagodniku”.

 

Odnów już teraz prenumeratę i chwytaj wszystkie oferowane korzyści. Wybierz najlepszy dla siebie pakiet, opłać prenumeratę i korzystaj z wiedzy przez cały kolejny rok.Poprzedni artykułJagodowe trendy – konferencja w Kraśniku już 19 i 20 stycznia
Następny artykułTSW 2017 po raz kolejny rekordowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj