Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wykorzystanie murarek w sadzie – aspekty praktyczne

2021-04-29, 19:00

Free

Owady zapylające  to ważny element w procesie budowania plonu roślin sadowniczych. Firma Sumi Agro Poland postanowiła przybliżyć sylwetkę jednego z zapylaczy – murarki ogrodowej, organizując ogólnodostępne webinarium. Już w najbliższy czwartek o godzinie 19:00 odbędzie się szkolenie on-line pt. „Wykorzystanie murarek w sadzie – aspekty praktyczne”.

Wydajność murarki ogrodowej jest imponująca, a sama hodowla łatwa i bezpieczna. W związku z tym jest ona coraz częściej wykorzystywana do zapylania upraw na skalę produkcyjną. Owad ten szczególnie upodobał sobie kwiaty roślin z rodziny różowatych, do której należy większość gatunków sadowniczych. Wprowadzenie murarki do sadu jest jednym z działań wpływających na poprawę zapylenia, a tym samym sposobem na zwiększenie jakości plonów.

Webinarium o murarce poprowadzi dr Dariusz Teper – ekspert, który specjalizuje się w tematyce związanej z rolą dzikich pszczół w zapylaniu upraw. Jego wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem, które obecnie dr Teper wykorzystuje praktycznie, współprowadząc laboratorium HoneyLab Teper & Waś, realizującego badania jakości produktów pszczelich. W czwartek (29.04.2021) będzie można wysłuchać jego wykładu, a także zadać pytania dotyczące hodowli murarki. Webinarium rozpoczyna się o 19:00. Aby wziąć udział, wystarczy kliknąć w poniższy link i zarejestrować się na spotkanie:

https://sumiagro.clickmeeting.com/wykorzystanie-murarek-w-sadzie-aspekty-praktyczne

Szczegóły

Data:
2021-04-29
Godzina:
19:00
Koszt:
Free
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://sumiagro.clickmeeting.com/wykorzystanie-murarek-w-sadzie-aspekty-praktyczne