Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja Upowszechnieniowo-Wdrożeniowa Nauka-Praktyce

2019-12-10 , 08:30 15:30

Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konferencji Upowszechnieniowo-Wdrożeniowej Nauka-Praktyce (Program Wieloletni „Działania na rzecz poprawy konkurencyjności i innowacyjności sektora ogrodniczego z uwzględnieniem jakości i bezpieczeństwa żywności oraz ochrony środowiska naturalnego” – aktualności 2019.), która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2019 r. w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach (ul. Pomologiczna 18).

Na konferencji zostaną przedstawione najnowsze wyniki prac badawczych i badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach Programu Wieloletniego 2015-2020 z zakresu sadownictwa, warzywnictwa, roślin ozdobnych i pszczelnictwa.

Konferencja skierowana jest do producentów, przedstawicieli ośrodków doradztwa rolniczego, inspektoratów ochrony roślin i nasiennictwa oraz wszystkich osób zainteresowanych wdrażaniem nowoczesnych metod efektywnej produkcji w ogrodnictwie. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 3 grudnia br. drogą elektroniczną na adres: Ewelina.Kolis@inhort.pl lub telefonicznie: 46 834 54 51.