Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja Borówkowa 2017

2017-03-02 - 2017-03-03

Największe wydarzenie borówkowej branży – Konferencja Borówkowa 2017 odbędzie się 2-3 marca w Ożarowie Mazowieckim. Wybitni specjaliści z całego świata podzielą się swoją wiedzą o uprawie borówki. Trzeba tam być, by uprawiać borówki lepiej, opłacalniej i sprzedawać je skuteczniej!

Konferencja Borówkowa 2017logo_KB_2017

Termin: 2-3 marca 2017

Miejsce: Hotel Mazurkas, Ożarów Mazowiecki

Wstęp płatny, po rejestracji

www.konferencjaborowkowa.pl

 

To już V Konferencja Borówkowa. Z roku na rok rośnie liczba uczestników oraz firm oferujących swoje produkty i rozwiązania dla całej branży. W ubiegłorocznej edycji padł rekord – przeszło 700 uczestników, w tym ponad 40 przybyłych  z zagranicy! To wydarzenie które skupia producentów, firmy i szereg osób zaangażowanych w borówkowy biznes.

Postawmy na jakość! To hasło przewodnie V Konferencji Borówkowej. Jakość, która jest marką każdego producenta. Jakość, która zapewnia opłacalną sprzedaż. Jakość, która pozwala pozyskiwać kolejnych odbiorców. Jakość, która jest kluczem do przyszłości i oznaką solidnej produkcji. Jak ją zapewnić? Dowiesz się podczas V Konferencji Borówkowej, 2-3 marca 2017 roku.

Rejestracja rozpoczęta. Wstęp na Konferencję jest płatny i musi być poprzedzony wcześniejszą rejestracją. By to zrobić kliknij ten link

Specjalna oferta dla Prenumeratorów Jagodnika. Zamów prenumeratę na 2017 rok i skorzystaj z Rabatu. Szczegóły tutaj.

Poznaj lepiej branże uczestnicząc w uroczystej kolacji zwieńczającej pierwszy dzień Konferencji. Jest okazja do rozmów, dyskusji i wielu ciekawych znajomości, które mogą zaprocentować lepszym biznesem w przyszłości. Skorzystaj z okazji.

Wszystkie informacje o Konferencji są na stronie www.konferencjaborowkowa.pl

Zapraszamy też na nasz profil Facebook: www.facebook.com/konferencjaborowkowa/

Szczegóły

Początek:
2017-03-02
Koniec:
2017-03-03
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
http://www.konferencjaborowkowa.pl/

Organizator

Hortus Media
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Hotel Mazurkas
ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki, 05-850 Polska
+ Google Map