Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

31. Międzynarodowe Targi Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu „Zieleń to życie”

5 września 7 września

Międzynarodowe targi ZIELEŃ TO ŻYCIE prezentują rośliny ogrodowe, techniki i technologie produkcji roślin, produkty i usługi dla ogrodnictwa, wyposażenie terenów zielonych i ogrodów, a także architekturę krajobrazu wraz z kwiatami ciętymi i doniczkowymi.

ZIELEŃ TO ŻYCIE, jako centrum polskiej zielonej branży, po raz kolejny zgromadzi tysiące zwiedzających, z których najliczniejszą grupę stanowią producenci roślin, architekci krajobrazu, wykonawcy terenów zielonych i handlowcy oraz samorządowcy, inwestorzy, deweloperzy i kwiaciarnie.

Oczekujemy także większej liczby zagranicznych gości w związku z rekomendacją Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Ogrodniczych (AIPH) oraz faktem, że doroczny kongres AIPH odbędzie się w Warszawie konsolidując działania z 31. edycją ZIELEŃ TO ŻYCIE.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Termin: 5-7 września 2024

Organizatorzy: Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencja Promocji Zieleni

Lokalizacja: Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, Centrum EXPO XXI

Działy targów: Rośliny ogrodowe, Technika, technologie i wsparcie sprzedaży, Wyposażenie, materiały, dekoracje, Architektura krajobrazu, Flower Expo Polska, Wydawnictwa i publikacje, Organizacje i stowarzyszenia

Formuła: 3 dni przeznaczone dla gości branżowych; trzeci dzień, sobota – otwarty również dla hobbystów

Targom towarzyszą następujące wydarzenia: Konkurs Roślinnych Nowości, konferencja Mocno Zielone Miasto, Seminarium Wiedza dla Handlu i Producentów, warsztaty dla projektantów, pokaz florystyczny i wykłady dla hobbystów. Teren zewnętrzny: kiermasz roślin.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

www: www.zielentozycie.pl

Facebook: https://www.facebook.com/zielentozycie/

Instagram:https://www.instagram.com/zielentozycie/

Warszawskie Centrum EXPO XXI

I. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa, Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia